Root armada profesyonel kişiler gelsin

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Beyler Merhaba Vede Bayanlar.Herneyse 2 yıldır bu sorun içindeyim :( ve Root bir kere atmıştım ancak ve ancak silerken hata oldu ve telefon açılmadı.Garantiye gönderdik Hard Reset Atmışlar kullanıyorum şimdi ancak Root yetkisi verilemiyor diyor fotoğraf burda Her türlü Root atma yo denedim ama PC den atılmadı telefondan atılmadı ne yapmalıyım

0ldJNY.png

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
Markası nedir bilmiyorum ama hart reset telefonu kilitlemiş,ancak fabrika ayarlarına dön diye kısmı bulup telefonu sıfırlayacaksın yada orijinal rom'unu bulup pc den odinle formatlıyacaksın telefonun markasını ve rom kurulumu diye google yaz tarifiyle bulursun,formatladıktan sonra yine aynı şekilde markasına ve seri numarasına göre rootu google yaz bulacaksın neredenmi biliyorum ben etrafımdaki ve kendi telefonlarıma bu işi yapıyorum.samsungsa telefonun en kolay format atılanıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.