Root atmak ?

Mqw

Yeni üye
3 Eyl 2021
27
1
16
Bazı üyeler bana ileri seviye işlemler yapmam için root atmamı tavsiye etti araştırdım biraz root atınca söyle oluyo böyle oluyo binlerce saçma şey söyledi bide root atmak ücretli dedi
Bileniniz varsa bana root atınca tam olarak neler olduğunu ve root atmak ücretlimi söylerse sevinirim

Çözüm
Sizi cihazda admin yapar tam yetkili bi kullanıcı olursunuz. Eğer bilmeden birşey indirirseniz veya silerseniz sisteme zarar verebilirsiniz o yüzden dikkat etmek gerekir. Herhangi bi ücreti yoktur herkes kendi evinde kendi bilgisayarının başında telefonunu rootlayabilir. Root atmayla ilgili çok fazla video var. Adımları takip edip yapabilirsiniz. Yaptığınızda garanti kapsamı dışına çıkarsınız sistem ile oynadığınız için.

iyi forumlar...

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
16
3,679
23
Ankara
Rootun ücretli olduğunu ilk defa duyuyorum... Root, Android telefonlarda tam erişim yetkisini kullanıcıya veren durumdur. Eğer telefonunuz sıfırsa yapmamanızı öneririm çünkü cihazınız garanti dışı kalacaktır. (Yanlışım varsa düzeltin.)

Onun dışında Kingroot (hala duruyorsa) kullanmanızı öneririm eğer illaki yapacağım derseniz...

CLdr05

Üye
5 Tem 2021
82
1
81
Sizi cihazda admin yapar tam yetkili bi kullanıcı olursunuz. Eğer bilmeden birşey indirirseniz veya silerseniz sisteme zarar verebilirsiniz o yüzden dikkat etmek gerekir. Herhangi bi ücreti yoktur herkes kendi evinde kendi bilgisayarının başında telefonunu rootlayabilir. Root atmayla ilgili çok fazla video var. Adımları takip edip yapabilirsiniz. Yaptığınızda garanti kapsamı dışına çıkarsınız sistem ile oynadığınız için.

iyi forumlar...

Çözüm

Mqw

Yeni üye
3 Eyl 2021
27
1
16
Rootun ücretli olduğunu ilk defa duyuyorum... Root, Android telefonlarda tam erişim yetkisini kullanıcıya veren durumdur. Eğer telefonunuz sıfırsa yapmamanızı öneririm çünkü cihazınız garanti dışı kalacaktır. (Yanlışım varsa düzeltin.)

Onun dışında Kingroot (hala duruyorsa) kullanmanızı öneririm eğer illaki yapacağım derseniz.

Onun dışında Kingroot (hala duruyorsa) kullanmanızı öneririm eğer illaki yapacağım derseniz...
Şey duydum root atınca telefon servis dışı kalıyo bu doğrumu be servis dışı kaldığında arama yapmayı engelliyomu?
Bide servis bizim telefona root attığımızı fark eder ve para ister diyodu

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
16
3,679
23
Ankara
Şey duydum root atınca telefon servis dışı kalıyo bu doğrumu be servis dışı kaldığında arama yapmayı engelliyomu?
Bide servis bizim telefona root attığımızı fark eder ve para ister diyodu
Arama yapmaya devam eder sadece garanti dışı kalır cihazınız. Onun dışında garanti dışı kalacağından tamir esnasında ücretlendirmeye tabi tutulabilir.

Mqw

Yeni üye
3 Eyl 2021
27
1
16

iyi forumlar...
Bilhisayar yerine telefonu kingroot uygulmasıyla rootlamayı düşünüyorum sizce iyi bir fikirmi ?

CLdr05

Üye
5 Tem 2021
82
1
81
Bilgisayardan daha sağlıklı, mobil bir uygulamaya ne kadar güvenilebilirki... üstelik google play harici apk olarak indirilen bir programa?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.