Root Atmakta Sorun Yaşayan Gelsin.

yunuEmre

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
945
2
Kardes bana nie anlatiosun ben nasil yapıldığını bilom konuda açtım bunlar hakkinda

yusaozdemir

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
402
0
Konya

Kardeşim ilk olarak bootloader kilidini kırman lazım daha sonra cihaza sp flash veya .bat dosyasıyla twrp nin cihazına uygun olanını indirip cihazına yükle. Daha sonra cihaza supersu.zip indir telefonu kapatıp recovery moduna gir ve install den indirdiğin supersu zip dosyasına tıkla kur

Hayırlı Olsun
Teşekkürü çok görmeyin.

yusaozdemir

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
402
0
Konya
Twrp ne sayfaya girdim hic bir sey anlamadim

Kardeşim Twrp bir recovery modudur ve rom root backup dahil çoğu işlemi bu modda yapabilirsin
Yüklemek için birçok yöntem var
.bat ile
Sp flash tool ile
Odin ile
Twrp yükleyici bazı programlar ile
Nete gir araştır bu yöntemlerden sana uygun olanı araştırıp twrp yi yükle
Sonra şu linkten indirdiğin dosyayı twrp nin install kismindan yukle.

https://drive.google.com/file/d/0B13qUQfQB2oIeEUyVWR6aHhyRlU/view?usp=docslist_api

Hayırlı olsun
Teşekkürü çok görmeyin.

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
Konu iyi
bende çift root war ama ne yazıkki çoğu program tanımıyor.
Herkesin cihazını rootlayan benm onlarda çalışıyor bende yok.
Hard format çektm twrpden root attım fln filan ama hiç düzgün çalışmıyor.
Yardımcı olursan sevinirim.

yusaozdemir

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
402
0
Konya
Konu iyi
bende çift root war ama ne yazıkki çoğu program tanımıyor.
Herkesin cihazını rootlayan benm onlarda çalışıyor bende yok.
Hard format çektm twrpden root attım fln filan ama hiç düzgün çalışmıyor.
Yardımcı olursan sevinirim.

Kardeşim cihazına 2 tane root programını yüklemeni tavsiye etmem proglar hangisinden izin alcağını şaşırır
Birini kaldır daha sonra diğerinden bilinmeyen programı prompt yap işlem tamamdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.