Rus Genel Sohbet Forumu Hacked *BordoBereli-İstihbarat

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Geçen Dump Ettiğim Bi Rus Forumu Vardı Onunla Biraz Uğraşınca 1 Adminin Hesabına Ulaştım Sitenin Ana Sayfasını Hackledim : )
Aklınızdan Siteye Kayıt Olup Konu Açıp Hackledi Muhabbeti Geçmesin :) Anasayfadaki Konuları Yetkileri Olan Kişiler Açabiliyor : ) Bende Elimdeki Admin Hesabıyla Açtım İndexte Zaten Arka Planda Bangır Bangır Müzik Sesi Geliyor :)

d%C3%BCnya-%C3%BCzerindeki-en-g%C3%BCzel-bayrak_1023247.jpg

Kod:
http://www.zone-h.org/mirror/id/26463223

Black-Leonx'...

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Ellerine sağlık tertipö

Eyvallah Tertipöwqıeuwq :trl

Ellerinize sağlık hocam devamıda gelir inşallah :)

Baskan aynen devammmm

Eline emegine saglik

Rusların Başlarına Musallat Olan Bordo :) Eline Sağlık Kardeşim

Süpersin ede başarılarının devamını dilerim :)

Eline sağlık usta!

Benidemi geçicen la :D
Eline :D

Ellerine sağlık kardeşim :D

Eline sağlık bordo :)

Sağolun eksik olmayın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.