Rus para kazanma sitesi Efsanevi bir konu (Uzun süreden sonra tekrar aktifim inşallah)

burakbiskici

Katılımcı Üye
19 Tem 2015
287
0
valla paraya sıkışınca öyle bi uğraşılıyor ki :))

hocam paraya sıkıştıysan part time günlükişler var bi iki gün orda çalışıp aldığın parayla daha güzel sistemlerden para kazanabilirsin :) mesela bi ara bi sistem vardı paket alıyosun hdd yada ssd'ni paket aldığın siteye kiralıyosun kat ve kat kazanıyosun :)

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
hocam paraya sıkıştıysan part time günlükişler var bi iki gün orda çalışıp aldığın parayla daha güzel sistemlerden para kazanabilirsin :) mesela bi ara bi sistem vardı paket alıyosun hdd yada ssd'ni paket aldığın siteye kiralıyosun kat ve kat kazanıyosun :)

Hocam öğrenci olan lise mezunları artık part time işlere alınamıyor bu sistem site sistemi ise Rus para kazanma sitelerindeki çekme kilidini açmak için gerekli olan miktarı tek günde çıkarmaya yetiyor ve evet uğraşılıyo ama cidden para sıkıntısı çeken öğrenciler part time işlere başvursa bile alınamıyor. (Çok defa arkadaşlarımda gözlemledim hiç biri alınmadı.)

mortalanqel22

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
409
0
Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.
Apache/2 Server at leowork.ru Port 443

Kayıt olmaya çalıştığımda böyle bir hata veriyor site .

Yusufxakca

Yeni üye
17 Tem 2016
36
0
günde 8 saat molasız çalışırsaniz 11,52 tl ediyor ona göre başlayın bütün gün yere bakarak gitseniz daha çok para bulursunuz

AhmeTHT

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
405
2
En mantıklısı vpn ile girme.Normal girersen baya uğraştırıyor. Bide ödemeyi nasıl alıyoruz acaba?

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
günde 8 saat molasız çalışırsaniz 11,52 tl ediyor ona göre başlayın bütün gün yere bakarak gitseniz daha çok para bulursunuz

Ortalama klavye tuşuna basma hızı hesaba katmanı istiyorum, miktar ona göre verildiği için benim gibi birisi gündelik 30,98 lirayı görebilir fakat aktif olmadığım için pek fazla basit bir çocuğun dakikada 3 tuş basışı ile çok az miktar görülür yani anlatmak istediğim klavye basma hızını'da bu rakam'a katmanı isterim :D

En mantıklısı vpn ile girme.Normal girersen baya uğraştırıyor. Bide ödemeyi nasıl alıyoruz acaba?

Hocam ödemeyi payeer üzerinden ruble olarak alıyoruz

hackereo

Üye
24 Ara 2015
141
0
İzmir
Hesapta yaklaşık 11 rub birikti çek diyorum

Внутреняя ошибка сообщите о ней администратору, попробуйте вывевсти позже! #117

diyor anlamadım dolandırılıyormuyuz yoksa gerçekten hatalı olan bir şey mi var daha önce 2 kere ödememi almıştım

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Hesapta yaklaşık 11 rub birikti çek diyorum

Внутреняя ошибка сообщите о ней администратору, попробуйте вывевсти позже! #117

diyor anlamadım dolandırılıyormuyuz yoksa gerçekten hatalı olan bir şey mi var daha önce 2 kere ödememi almıştım

Hocam sitenin payeer botu çökmüş aynı zamanda payment sistemide çökmüş. Scam yemedik allaha şükür adamlar bu sistemi tasarlarken sunucularını dayanıklı yapmamışlar sonuçta bu. Şuanda içerdeki bakiyeyi farklı vakitlerde tekrar tekrar almayı denemeliyiz.

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Verdim teşekkürü hocam, 1.30 rubeyi yaklasık 3 dk da aldım :D Ellerinize sağlık Allahtan night mode var yoksa kör olacam robot gibi yazmaya başladım, 1 hesap daha açıp teşekkür amacında refli kayıt olup ordan da kazanacam size de faydam olsun :D

0.05 kazandın yani bir sakız parası... Rus parası ülkemizde hiç bir değeri yoktur. Ve zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Eline sağlık konu için boş vakti olanlar kullanabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.