Rusça PHP - Türkçe Karakter Sorunu -

KRCR

Üye
1 Ocak 2016
69
0
Merhaba arkadaşlar elimde rusça bir script var fakat ben bunu Türkçe yapıcam Çeviri yapıp Türkçe
yaptım.Fakat Türkçe karakter sorunu ile karşılaştım çok aradım ama sorunu nasıl düzeelteceğimi bulamadım yardım eder misiniz ?

şuan lık script localhost 'a kurulu

utf8-turkish_ci yaptım veritabanını ama düzelmedi

yardım ederseniz sevinirim.

KRCR

Üye
1 Ocak 2016
69
0
���� � ������� ����� ������ ����� yazılar ş u iekilde gözüküyor.
Yardım //Güncel

KRCR

Üye
1 Ocak 2016
69
0

Teşekkür ederim bu işime yaradı.Şimdi de bu sorunum var ;

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in D:\AppServ\www\pages\admin\_users.php on line 436
01.01.1970 в 00:00:00

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.