Rütbe Değişikliği

Sizce Rütbeler Değişsin Mi?

• Kullanılan toplam oy
    52
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoYRaZ19

Katılımcı Üye
SA BEYLER...
Sitemiz gittikçe gelişiyor Fakat rütbeler hala aynı :)
Bende dedim ki sitemizin heryeri madem gelişiyo Bende Rütbeleri Yapıyım Rütbelerde Günsellensin dedim :D
Sizce de rütbeler güncellenmeli değil mi? Yorumlarınızı bekliyorum...
13752829.png
Link: Tıkla İndir

Lütfen Emek Hırsızlığı Yapmalayım...

Son düzenleme:

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Siz çalışmanızı bir koşula bağlamadan gerçekleştirin ki bizde değerlendirmemizi bir koşula bağlamadan gerçekleştirelim.

1 Ağu 2011
230
0
ColorCİTY
Özeli karıştırma buraya uyarıyorum seni bu konuda.
Ben görüşümü bildireyim ; bu rütbe resimleri sitenin temasıyla renkleriyle bütünleşti.
Gerek yok,olsaydı ben ve CyberM3diX yapardık.
Çalışman güzel gayet hoş ona lafım yok fakat özeli karıştırmayın bu konuya.

19 Mar 2011
54
0
GFXCity
Haklısınız bendede suç var...
Ama bilirsiniz insan isdedini elde etmek için elinden gelen herşeyi yapıyo...
Dün akşam Grafik İçin msj Attım Daha Cevap Bekliyorum... :S

Grafiğe girmek istiyorsan bana ulaşacaksın yeğen.

+ Ne demek yönetime girersem yapıcam gif ?
-Buyur gif yap görelim ne kalitede olacak , ne kadar grafikersin olur mu ?
+Bu kafayla giremezsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.