Rütbe Sistemi Değişsin Yöneticilere Çağrım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unsichtbar

Üye
28 Şub 2016
67
0
Rütbe sistemi değişmeli bence bir kullanıcı atlama sınırna gelince bir yönetici tarafından mesajları incelensin NEDEN Mİ?
Yüzbaşı rütbeli biri ddos attım 1-2 saat sql açığı bulur muyum demiş. Bilmemek tabikide ayıp değil ama insanlar rütbesine güvenip verdiği yanlış bir bilgiye aldanabilir

hguter

Katılımcı Üye
20 Tem 2015
469
0
Herkes herseyi bilemez kardesim sen bi konuda bilgili olabilirsin o arkadas da baska bi konuda bilgilidir .

koi0s

Uzman üye
7 Haz 2016
1,381
0
Deep Web
Rütbe sistemi değişmeli bence bir kullanıcı atlama sınırna gelince bir yönetici tarafından mesajları incelensin NEDEN Mİ?
Yüzbaşı rütbeli biri ddos attım 1-2 saat sql açığı bulur muyum demiş. Bilmemek tabikide ayıp değil ama insanlar rütbesine güvenip verdiği yanlış bir bilgiye aldanabilir

Mesela ben binbaşıyım fakat ddos falan anlamam grafikerim ne var yani bunda ?

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat

Yaklaşık 800.000 üyenin mesajlarını nasıl inceleyebilirler ki? Yöneticileri de biraz düşünelim dostum,zaten yeterince yoğun bir iş.
Ayrıca forumda yönetim rütbeleri hariç hiçbir rütbenin önemi yok.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3

rütbesinde yüzbaşı yazanın emrinde 100 tane yeni üye (er) mi var sanıyorsunuz? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.