Çözüldü Rütbem neden düşmüş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

14bozkurt16

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
292
0
tht ailem
merhabalar bugün 150 ye mesajım ulaşmıştı ve teğmen olmuştum fakat şimdi sayfayı yelinedim fakat 147 ve ben şimdi 149 a yukseltim şimdi tekrar ye düşmüş ve rütbemde astteğmene düşmüş bunun sebebini öğrenmek istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
merhabalar bugün 150 ye mesajım ulaşmıştı ve teğmen olmuştum fakat şimdi sayfayı yelinedim fakat 147 ve ben şimdi 149 a yukseltim şimdi tekrar ye düşmüş ve rütbemde astteğmene düşmüş bunun sebebini öğrenmek istiyorum

Merhaba değerli üyemiz her konuya yerli yersiz post atmanız durumunda ihbar sonucu yada biz gördüğümüzde silmekteyiz.Size önerim bilmediğiniz yardımcı olmadığınız konulara boş yere rütbe kasmak için post atmayın, en fazla yarbay rütbesine kadar ulaşabilirsiniz zaten asteğmen ve yarbay arasında hiç bir fark yoktur.Boş post kasımları sonucu önce sözlü uyarı ile sonra uyarı cezasına, devamında ise kademeli olarak uzaklaştırma cezası sebebidir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.