Rüyada İstediğini yapmak isteyen varmı ? !

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
nerdeyse hepimize olmuştur bilinçli rüya yani rüyada istediğimizi yapabiliyoruz her istediğimizi hemde...
eek.gif
bazen yüksek biryerden düşüyor gibi oluruz garip bi his verir sonra hemen uyanırız . işte aslında orda uyanmasak o dediğim bilinçli rüya moduna geçebileceğiz. bunu uyanmamak için beklemek istemiyorsanız ki bunun olması düşük bir ihtimal. bilinçli rüya için örneğin kafanızın üstüne bir bozuk para koyun ve onu düşürmemeye konsantre olun. bunu uykunuz varken yaparsanız daha iyi olacaktır çünkü çok uykunuz yoksa kafanızda bozuk parayla uyumanız zaman alır . bunu kafanızdan düşürmemeye odaklanarak uyduğunuz taktirde o dediğim şey olacaktır ve kendinizi dışarıdan uyuken seyrediyor olacaksınız ve o arada istediğinizide yapabileceksiniz örn: tv izleyin , kendinizi dövün
biggrin.gif
, aynı zamanda çok gerçekçi olacaktır gerçekten rüyada olup olmadığınızı anlamak için o anda bi cep telefonu bulursanız mesela saatine bakın telefonun diyelim 13:44 diyor kafanızı yana çevirip tekrar saate bakınca 08:57 diyor olacaktır örneğin. aynı şekilde elinize bakın 5 parmak mı görüyorsunuz , dediğimi yapınca 7 parmak göreceksiniz belki. birbiriyle ilgisiz şeyler yani. kim olduğunu hatırlamadım da nam-ı değer bi abimiz (ünlülerden einstein gibi) çalışmalarına konsantre olamadığından şikayet ediyormuş ve bu aklına gelmiş adam uyurken rüyasında masasına geçip çalışmalarını yapıyormuş. bunu deneyin ben denemedim fakat abim 34 yaşındadır kendisi denedi bunu söledikten sonra gerçektende işe yarıyormuş. ve eğlendiğini söyledi
biggrin.gif

Alıntı..
istediğinizi yapabilirsiniz camdan düşerim bıçak beni keser gibi şeyleri takmayın kafanıza düşsenizde kesilsenizde bişey olmaz rüyadasınız nasıl olsa hep en istediklerinizi yapın o anda birini dövmek mi istionuz hayal edin yanınıza geliversin dövün sonra istediğinizi yapın yani ben denemedim ama tırsmasam bende deneyecem aslında belli bir süre sonra uyanıyorsunuz.

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
hakkaten doğru bak bu.Bugün rüyamda 1 tane kaplan ve 1 tanede aslana karşı kaçıyorum elime iyi bi odun geçiyor bir yumuşatıyom bunları bi koyuyom ağızlarının üstüne takla atıp gidiyolalr falan doğru bu.(bu arada elime iyi bi demir parçası geçmesini istedim bi çuval vardı altına bi baktım tam istediğim gibi bi demir sopa elime geldi :D)

ittifakkartal123

Yeni üye
13 Ara 2010
2
0
Abi wallaha ben hep şu oyunda bug buluyorum rüyalarımda : Desert operations abi şu oyunda bana bug bulabilecek bi hackerimiz vardır heralde allah rızası için bulun şu bugu şu oyunda 3 aydır oynuyom :d

Al Azif

Katılımcı Üye
19 Ağu 2010
507
0
32
Türkiye
Buna "Lucid Dream" deniliyor :) Kısaca açıklamak gerekirse;

Lucid Dream nedir? Şöyle anlatiym rüyada olduğunuz sırada rüyada olduğunuzun farında olmak. Lucid Dream buna deniyor.Bunu doğuda, çin'de özellikle, çok yaygın, meditasyonla yapıyorlar.Uzun süreli pratik gerektiriyor.Hatta özel olarak bunun eğitimini alanlar var.

Lucid Dream 2 şekilde oluyor.

1. DILD (
Dream-initiated lucid dream)
Normal bir rüya gibi başlar.Kişi rüyada olduğunu farketmesiyle olur ve rüyasının kontrölünü alır.

2.WILD
(Wake-initiated lucid dream)
Kişi uyanık durumdayken bilinç kaybı yaşamadan ani bir rüyaya dalması sonucu bir lucid dream başlar.

Lucid Dream dediğimiz olay bilimsel olarakta incelenmiş ve kanıtlanmış.Yani deli zırvası kesinlikle değil.Ve unutmayın ki bu çok basit ilk denemede yapılabilinicek bişey değil. Şöyle de bir bilgi veriyim uyandığınızda uyurken gördüğünüz rüyayı hatırlıyor olmanız Lucid Dream 'in ilk aşamalarıdır.Lucid Dream'e yaklaştınız demektir.

Zamanında bu konuyla ilgili araştırma yapmıştım bir çok kaynak okumuştum.Aklımda kalanları paylaştım..

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
yok yok oLmuo aga :D olsa kızlarla akıodm da gece :D sunu acık dılle anlatın harbı merak ettım :D

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
hayır eLys!on oLdugu ıcın koydum neymıs manası ?

geniş çaplı araştırmayı sen kendin yap.şukadarını söyleyeyim.

müslümanlığa çok haykırı bir semboldür. israili siyonistlik masonluk ne kadar pislik varsa onu ve onun yolundan gidenleri temsil eder !! aslı solda ve sağda olmak üzere iki aslan elinde bir meşale gibi bir takım sembollerin bulundugu bir resimdir ve en üstta kral tacı bulunur !!

dediğim gibi iki kelimeyle anlatılacak bir olay deil ..

hepsinin tek tek incelemesini yapmalısın !!

şuradaki videoları izlermisin lütfen !! http://www.turkhackteam.net/showthread.php?t=441415

bu işaretleri her nevi pisliklerin ambalajında görebilirsin.

sigara paketleri. rakı şişeleri ne bileyim israile ait hernevi tüketim maddelerinde baskısı mevcuttur !!

kral tacı herşeyi anlatır !! aslan olmasına gerek yoktur !!

fotoğraflar ufak tefek değişikliklerle başka başka türde yayılmaktadır !!

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.