Rüyada İstediğini yapmak isteyen varmı ? !

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
geniş çaplı araştırmayı sen kendin yap.şukadarını söyleyeyim.

müslümanlığa çok haykırı bir semboldür. israili siyonistlik masonluk ne kadar pislik varsa onu ve onun yolundan gidenleri temsil eder !! aslı solda ve sağda olmak üzere iki aslan elinde bir meşale gibi bir takım sembollerin bulundugu bir resimdir ve en üstta kral tacı bulunur !!

dediğim gibi iki kelimeyle anlatılacak bir olay deil ..

hepsinin tek tek incelemesini yapmalısın !!

şuradaki videoları izlermisin lütfen !! http://www.turkhackteam.net/showthread.php?t=441415

bu işaretleri her nevi pisliklerin ambalajında görebilirsin.

sigara paketleri. rakı şişeleri ne bileyim israile ait hernevi tüketim maddelerinde baskısı mevcuttur !!

kral tacı herşeyi anlatır !! aslan olmasına gerek yoktur !!

fotoğraflar ufak tefek değişikliklerle başka başka türde yayılmaktadır !!
aydınlattın ıcın saoL

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
aydınlattın ıcın saoL

kardeşimsin sende saol ! !
bu sembolün aynısı abimin iş elbisesinin üzerinde var !! okadar söyledim ama bana bi türlü vakit ayırıpta dinleyipte çıkarmıyo !!

ben kimseyi desteklemiyorum diyo ama ben bunları bilipte onun hala o elbiseyi giyinmesinden müthiş rahatsız oluyorum !! kendi kendime utanıyorum !!

neyse tekrardan sende saol ;)

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
kardeşimsin sende saol ! !
bu sembolün aynısı abimin iş elbisesinin üzerinde var !! okadar söyledim ama bana bi türlü vakit ayırıpta dinleyipte çıkarmıyo !!

ben kimseyi desteklemiyorum diyo ama ben bunları bilipte onun hala o elbiseyi giyinmesinden müthiş rahatsız oluyorum !! kendi kendime utanıyorum !!

neyse tekrardan sende saol ;)
saoLumu oLr o avatarın mk :D senın sayende ogrendık cıkardık

8 Tem 2010
113
0
Arkadaşlar bu konuyu araştırdım bir kişinin yorumu dikkatimi çekti gerçeklik payı olabilir aynen söylüyorum ;

''Deneme sakın deneme ben denedim 2,5 yıl psikologa gittim yemin ederim

Web sitesinde zaten detaylı anlatımları var orda altı çizili bi cümle vardı. Seyahatlerinizde çok ürkütücü ve gürültülü bir durum olduğunda gözünüze bi kapı çarpacak. O kapıdan kesinlikle uzak durun diye bi cümle vardı. Bende aynen anlattıkları oldu ve o kapıdan bok var gibi girdim.. Yemin ediyorum 2,5 yılımı psikologla geçirdim.. Uzak ol bulaşma huzurunu kaçırma.''

NafToCeMenT

Kıdemli Üye
22 Ağu 2009
3,249
0
Anadolunun Bağrından :)
Bu bana zaten oluyor bunu madeni paraylada denicem severim böyle ilginçlikleri :)

Bunu yaptıktan sonra psikologa gitmekle bir ilgisi yok bu bir çok insana zaten olur.

Uyumadan önce hayale dalarlar uyuduklarında rüya gibi bir şeye dönüşür uyandıklarında ise onu rüya zannederler.

Son düzenleme:

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
Bende deneyeceğim çok inandırıcı geldi.Ben daha önce bu tür rüyalar görmüştüm.Kolum hafif bir sıyrık sonucu kesilmişti ve hastanede sargıya almışlardı.Evde yatarken kolumu göğüsümün üstünde tutmaya çalışıyordum.Öyle uyudum ve neler neler gördüm siz tahmin edin. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.