Sa HackTeam AiLesi

• Konbuyu başlatan -zombi-
  • Başlangıç tarihi
Z

-zombi-

Ziyaretçi
Sa arkadaşlar öncelikle bu sitede bi konuyu okudum kayıt olayım dedim baktım diyorki "davetiyeniz olmadan üye olamazsınız" sonra benim bi nickim vardır çoğu sitede aynı nicki kullanırım -zombi- yazım şifreyide yazım ****** sonra Ok a bastım baktım giriş yaptım demekki önceden üye olmuştum sitenize ve buna çok mutlu oldum :D kısaca kendimi tanıtırsam Adım Ömer Şehir Ankara Burada Bulunma Amacım Hack,Huck öğrenmek :D Özelliklerim Kickbokscuyumdur ve RPG tarzı oyunlar yapabilirim ayrıca web forumum mevcuttur Yaş 17 neyse herkese iyi forumlar dilerim...

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Tekrardan aramıza hoşgeldin, kalıcı ve katılımcı olman dileği ile iyi forumlar.

Z

-zombi-

Ziyaretçi
hb krdşm elbette elimizden geldiğince ama forumum olduğundan fazla konu açamam ama cevap yazarım elbet

Z

-zombi-

Ziyaretçi
hb krdşm burdakiler gerçek hacker mı? yoksa paylaşımcı mı =?

S

Spy' Man

Ziyaretçi
hoş geldin .iyi forumlar.. gercek herkes merak etme :) yaptıklarımızda tht ımzasını bulursun hep ;)

Z

-zombi-

Ziyaretçi
benim tek sorunum wireless hack her yerde aradım bulamadım Genel Güvenlik bölümüne konu açtım videolu+programlı yapabilecek arkadaş yokmu?

hb bu arada...

Z

-zombi-

Ziyaretçi
teşekkürler bakalım olacakmı? indirme linkinden nasıl indircem acaip linkler geldi? video indirme linkide zaman aşımı yapıyo linkler dandik!! işe yaramadı ama tşkrler başka yokmu?=*

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.