Sabah 8-10 Arası foruma Giriş yapamadım Sizdede aynısı oldumu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Greenhack

Üye
3 Haz 2013
70
0
Merhaba arkadaşlar bu sabah kalktım her sabahki gibi oturdum bilgisayar başına turkhackteam.net i açtım daha doğrusu açmaya çalıştım fakat internet imleci sürekli dönüp duruyor(yükleniyor)ve en sonunda siteye ulaşılamıyor hatası veriyordu aynı şeyi telefonumdanda yaptım yine siteye giriş hatası aldım son çare başka bir bilgisayardan denedim oda olmadı.Sonra sitenin önbelleğe alınmış bir kopyasına eriştim ve sitenin en üstünde saat 04.49 (o zamanki saati hatırlamıyorum 04.45 de olabilir)Sitenin en son o zaman aktif olduğunu söylüyordu.Sabaha karşı bizim siteye bir saldırımı oldu?Merakımdan açıyorum konuyu :RpS_rolleyes:

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Adamların tüm sülaleri geldi yetmedi sağdan soldan bizi kıskanan tüm timler geldi helal olsun 10 dakikalığına siteyi yavaşlattılar ! Bu siteye 20.000 bot Saldırdı birşey yapamadı kimsede birşey yapamaz.

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
demek saldırı oldu kimin yaptığını biliyormuyuz ?

Sağda solda sürten anti-THT diye banlı üyeler var onlar facebook'tan adam topladı birde yine aynı sağda solda sürten hack grupları var ddosla site hacklemeye çalışan kendi sınıflarında hacker olanlar hepsi birlikte sözleştiler tüm düşmanlarımızın yapabileceği bu kadar yani :)

u7Xz

Uzman üye
18 May 2013
1,486
0
İstanbul
Bu Sitenin Suan Hacklenmesi İmkansızdır.
Sistemde Herhangi bir Açık Yok.
Sunucudada Sadece Turkhackteam Sitesi Var Yanı Sunucu Özel.
Kimse Suan Bu Siteyi Hackleyemez.

Çoğu mesajlarında "imkiansız" kelimsini kullanıyorsun unutma imkiansız diye bir şey yok sunucu kime bağlı sunucuyu sağlayan şirkete eğer sunucuyu sağlayan şirkete bir şey olursa buda otomatik düşer. Bunlar tabi zor ama imkiansız değil.

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Çoğu mesajlarında "imkiansız" kelimsini kullanıyorsun unutma imkiansız diye bir şey yok sunucu kime bağlı sunucuyu sağlayan şirkete eğer sunucuyu sağlayan şirkete bir şey olursa buda otomatik düşer. Bunlar tabi zor ama imkiansız değil.

Sunucu Elazığlı168'e aittir ve kendisi profesyonel güvenlik uzmanıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.