saç hakkında

kurtbey48

Üye
19 Eyl 2007
127
0
Beyler ne olduğunu bilmediğim bir sebepten ötürü saçıma dokunduğumda oradaki saçtan birkac tel dokuluyor ve orasi cok aciyor n'apmam lazım acil hastane 6km uzakta

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Merhaba,

Saçlara çok sık fön çekmemeye çalışın çok fazla taramayın fazla da yıkamayın bir saç uzmanı bana derdi kendi haline bırak 1 hafta da bir yıkıyorum saçlarım gür :) dökülmüyor da hiç

Son düzenleme:

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Buradan adminlere sesleniyorum forumun ismini sağlık yardım merkezi diye değiştirin
Biri gelir burnum yamuk der
Biri boyum kısa der
Biri saçım da hastalık var der.
Hack.platformu mu sağlık platformu mu belli değil

Fenertube

Katılımcı Üye
22 May 2016
603
0
Buradan adminlere sesleniyorum forumun ismini sağlık yardım merkezi diye değiştirin
Biri boyum kısa der

post kasma. aileyiz biz burda. hem sanane kardeşim ? adminler gerekeni yapar eğer birşey varsa ve gördüğün üzere sağlık başlığına açmış adam konusunu.

jagged

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,432
0
C:\
Ya adam kendimi elma gibi hissediyorum demiş sizde ciddiye alıp cevap veriyorsunuz. Tamam bölüm sağlıkta kardeşim birazcık içi dolu postlar atın gözünüzü seveyim.

KoDa

Uzman üye
14 May 2016
1,438
2
127.0.0.1
Biri boyum kısa der
kardeşim burası sağlık platformu deil ama burda herkez kardeş dir insan kardeşine yardım etmez mi senin dier benzeddiğin hack platformuna benzemiyor bu forum :) :) kızma bilgilendirmek istedim :)

sana gelince kardeşim hastene uzak deme git kafana bere filan al dene

Son düzenleme:

Paranoiaq

Yeni üye
25 Tem 2007
9
0
hqdefault.jpg

şunun gibi yaptım sorun düzeldi beyler konu kilit.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.