Sade Shaco YouTuber Banner

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Hayır, shaco main değilim.

e8q7xas.png

ak1z1li.png

a4qpli0.png

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
23
1,365
Elinize sağlık hocam, LOL' ü sevmesem de Shaco adamdır :D

Düzenleme: Shaco mainler iki kat adamdır xd.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Elinize sağlık.
Teşekkürler.
acabaa kullanmakta bir mansur varmıdır hell abii yapmaya uşeniyorum :) eline saglık
Tabii ama psd eklemedim yazıyı vektöre çevirip yaptığımdan, yani sadece ben yapabiliyorum psd template’i yok…
Teşekkürler
Elinize sağlık hocam, LOL' ü sevmesem de Shaco adamdır :D

Düzenleme: Shaco mainler iki kat adamdır xd.
evet evet :D, teşekkürler. ❤️
PadWorm yazılı yapabilirmisin
psd'sini atma şansınız var mı acaba
PSD de yazı rastel olduğundan şu an ekleyemem eve geçince PSD ekleyeceğim konuya etiket atarım.
ben şako mainim nie öle dionkine
:D Dertli olunca oynarım çok eğlenceli çar ama karşıya gelince pek eğlenceli olmuyor…
Elinize, emeğine sağlık Hê-ll.

@Licht :D
teşekkürler hocam :D ❤️

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.