Sade ve Şık Tasarım (Öylesine Yaptığım)

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,019
1,587
Tasarım Ekibi Direktörlüğü
Öylesine Yaptığım Bir Çalışmadır. Hoşunuza Gider Diye Düşündüm Paylaşayım Dedim..

NOT: Öncelikle Şunu Belirtmek İsterim. Hepimize Grafikten Anlayan İllaki Vardır Bu Olayı Önceden de Yaşadığım İçin Tekrardan Bu Olayı Yaşayarak Bu Notu Yazmaya Karar Verdim. Çoğumuz Grafik Konusunda Ders Alanlar Var Okulda Bölümünü Seçenler Var Yada Kendi İmkanlarıyla Öğrenenlerde Var Çoğu Kişi Hazırını Düzenleyip Photoshopu, Photospace Vs. Programlarla Kendi Çabasıyla Öğrenenler Çok Bende Onlardan Biri Olarak Tasarımlar Çıkmış Olduğumuz Bugüne Bakarsanız Orta Seviyede Ama Bir Prof. Olmak İçin Bu İşin İçerisinde Baya Olmanız Lazım ki Güzel Tasarımlar Çıkabilirsiniz. Şimdi Benim Yapmış Olduğum Bu Çalışmada Sadece Renklendirme Ve Efektle Arkaplanı Güzel Haline Getirebilmek İçin Uğraşılmış Bir Tasarım Çoğu Kişi Bu Çalışma Sana Ait Değil Dese de Evet Orjinali Bana Ait Değil Ama Bunu da Bu Şekilde Görürseniz Daha Rahatla Anlıyacaksınız. Diye Düşünüyorum, Şimdi Müzik Remixlerseniz Ne Olur Güzel ve Kulağa Hoş Bir Müzik Çıkar Grafikte Böyle Orjinali Remixlemiş Bulunmaktayım Hoş ve Güzel Bir Görsel Çıktığına Eminim Ama Gelipte Bu Sana Ait Değil Demeniz Sizce Doğru Bir şey midir. Hayır Bu Olayı Önceden de Yaşadım Orjinalle Benim Yaptığım Çalışmaya Bir Bakın Arasındaki Fark Nedir Şimdi Orjinali Gelip Paylaşsam Ben Yaptım Desem Sizce Ben Yapmış Olurmuyum...

ojXsyJro_%C3%96yle%20Yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1m%20%C4%B0mzal%C4%B1.png

İMZASIZ

TIKLA

Son düzenleme:

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,019
1,587
Evet tasarım sana ait olsaydı güzel olabilirdi ancak malesef
Öncelik Eyvallah Evet Tasarım Bana Ait Değil Ama Aradaki Fark Şu Buradaki Çalışmada Paylaşmış Olduğunuz Orijinal Olan Wallpaper Yapmış Olduğum Tasarımdaki Bakarsanız Farkı Anlarsınız Bundan 3-4 Ay Öncede Tasarımda da Bu Gibi Sıkıntı Yaşamıştık. Buradaki Renklendirme Arkadaki Efektle Güzelleştirilmiştir Olduğumuz Bir Tasarımdır. Ve Dikkat Ederseniz Sade Ve Sık Tasarım Diye Başlık Atmışım. İsterseniz Yapmış Olduğum Tasarımlarımda Başlıklara Dikkat Ederseniz Bu Yönde de Anlarsınız.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,963
5,900
[C*]
Evet tasarım sana ait olsaydı güzel olabilirdi ancak malesef

Görsel hafızanız iyi, evet. Kullanılan materyallerden birini fark ederek bulmuşsunuz.
Genellikle hoşumuza giden bir materyali farklı materyaller birleştirerek tasarımcılar olarak kendi yorumlarımızı katarız.
Sizin bulduğunuz sadece bir materyaldir. Arkadaşımın paylaşmış olduğu görsel kendi yorumlarını katarak elde ettiği sade ve başarılı bir çalışmadır.
Misal ben de bu şekilde yorumladım.

Fark etmenizi istediğim olay renk geçişleri, ton ayarları, materyallerin uyumu ve elbette çalışmaya verilen emektir.

g9fxrfb.png

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,019
1,587
Görsel hafızanız iyi, evet. Kullanılan materyallerden birini fark ederek bulmuşsunuz.
Genellikle hoşumuza giden bir materyali farklı materyaller birleştirerek tasarımcılar olarak kendi yorumlarımızı katarız.
Sizin bulduğunuz sadece bir materyaldir. Arkadaşımın paylaşmış olduğu görsel kendi yorumlarını katarak elde ettiği sade ve başarılı bir çalışmadır.
Misal ben de bu şekilde yorumladım.

Fark etmenizi istediğim olay renk geçişleri, ton ayarları, materyallerin uyumu ve elbette çalışmaya verilen emektir.

g9fxrfb.png

Teşekkür Ederim. Hocam Bu Arada Çok İyi Çalışma Olmuş Elinize Sağlık..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.