sadece ben mi böyleyim

SEFER TASI

Yeni üye
15 Ara 2020
11
1
uzun süredir bu işlerdeyim, sitelerle uğraşıyorum vb. vb .vb ancak ne bi ekibim var, nede bunları konuşacağım kişiler.
herkes mi böyle tek tabanca ben sadece kendi çıkarlarım için mi yapıyorum bunu. ülkeme faydam dokunmadığını düşünüyorum yardım edin!!

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
4
363
Websitesi hackleyerek zaten vatana hizmet edemezsin.
bizim hacking kültürü biraz saçma adam tank yürütür bizimkiler bilmem ne sitesine saldırır.
soruna gelirsek TR'de adam akıllı bir grup yok bilgili kişilerde kendi halinde takılıyor.

SEFER TASI

Yeni üye
15 Ara 2020
11
1
Websitesi hackleyerek zaten vatana hizmet edemezsin.
bizim hacking kültürü biraz saçma adam tank yürütür bizimkiler bilmem ne sitesine saldırır.
soruna gelirsek TR'de adam akıllı bir grup yok bilgili kişilerde kendi halinde takılıyor.
hocam tanıdık mı lazım her işte olduğu gibi

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
uzun süredir bu işlerdeyim, sitelerle uğraşıyorum vb. vb .vb ancak ne bi ekibim var, nede bunları konuşacağım kişiler.
herkes mi böyle tek tabanca ben sadece kendi çıkarlarım için mi yapıyorum bunu. ülkeme faydam dokunmadığını düşünüyorum yardım edin!!
Hayır. Sadece sen değilsin gelişmek istiyorsan aman ben yalnızım ben şuyum buyum triplerine girme kaybeden sen olursun illa grubun olmasına gerek yok arayıp bulunacak bir şey değil bu hayat karşına çıkarır ise grubun olabilir ama onun dışında fazla bir şey bekleme 10 yaşlarında çocuklar aklıma geliyor mahalle hack timi gibi gibi neyse sen anladın bence tavsiyem olsun....

SolarSequence

Yeni üye
13 Kas 2022
3
1
Bak şimdi amacın bir ekip bulmak ekibe girmek ise öncelikle sitelerle uğraşma kısmını çıkarman lazım hiçbir sebebi olmadan sitelere saldırarak bir yere gelemezsin ekibe girmene ihtiyacın yok bu kadar istiyosan kendini geliştirmen lazım kendini geliştirirsen zaten başkasına ihtiyacın olmadığını anlarsın uzun uzun görüşmek istersende dm üzerinden yazabilirsin

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
212
1
201
18
Vatan
Eğerki iyi bir ekibin olmasını istiyorsan Hiç durmadan sabah akşam çalışman lazım ve sonra Vatanın için ölüp bir terminatör olarak uyanman lazım.🇹🇷

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
9
900
22
ben 3 senedir tekim şuan da tektim verdiğim faliyetler pkk ve web sitelerdir o yüzden bi cok grup davet edildim ama katılmak da istemedim cunku senin bilgin onların bin kat daha üstün onlar hesap kapatır sen hesap calarsın bi işi yaptığın zaman bütün herkesi etiketlemen lazım ama tek uğraşıyorsun balı da başkası yiyiyor sorun bu ve kendini bilmemiş tavırlarla senin işini sorguluyor ama gelsin görsün ki kendisi de hiç bişey bilmiyor :)

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
Ekibin olsa ne olacak olmasa ne olacak? Daha önce çok teklif aldım gel ekibimize katıl diye. Ancak inan bana hiçbirine katılmadım. Teklifi alır almaz engellediğim, cevap vermeye bile tenezzül etmediklerim oldu. Çünkü senin, benim gibi kişiler o tarz ekiplerde hiçbir şey kazanmaz, aksine zaman kaybederiz. Ama illede ekibim olsun diyorsan da 13 14 yaşında çocuklara pubg hesabın nasıl çalındığını araştırmaktan başka pek bir amacın olmayacak.

Tabii adam akıllı bir grup bulursun o başka. Ama kaliteli gruplar öyle sokaktan geçen kişilerle kurmuyorlar gruplarını.

mansur.qx

Yeni üye
16 Kas 2022
22
8
herkes mi böyle tek tabanca ben sadece kendi çıkarlarım için mi yapıyorum bunu. ülkeme faydam dokunmadığını düşünüyorum yardım edin!
Dostum çözüm basit tek takılmaya devam bende tekim :D

lama1502

Yeni üye
16 Eki 2022
4
0
MERHABA BEN TEKİM AMA BU İŞLERİ PEK BİLMİYORUM AMA ÖĞRENMEYİ ÇOK İSTİYORUM BİLGİM AZ TELEGRAMDAN KONUŞABİLİRİZ İSTERSEN ÇIRAĞIN OLABİLİRİM İSTERSEN:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.