Sadece benim kullanabileceğim instagram takipçi panelini nasıl yapabilirim?

Agent-47

Katılımcı Üye
23 Mar 2023
415
266
HACKERİSTAN
arkadaşlar insta hesapları sorun değil de, ben nasıl kendime bir panel oluşturucam takipçi, beğeni vs. atmak için
eğer program gibi kurulum olursa o da olur website gibi olursa o da olur
yani tek amaç istediğimi yapsın yeter (şuna takipçi at desem atsın)
illahi herkese açık panel olmasına gerek yok tek ben girsemde olur
ama nasıl yapıcam onu öğrenmek istiyorum

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
772
Cudi
Bunun için elindeki hesapları login edecek, beğenme yapmalarını sağlayacak, takip etmesini sağlayacak api leri toplaman/bulman gerekiyor. Bu api leri çoktan toplamış ve bunları github ta paylaşan adamların kütüphanelerini de hala çalışıyorsa kullanabilirsin. Mesela python kullanıyorsun diyelim python ile gerekli login ol, takip et kodlarını ayarladın bunları flask yada django gibi bir server altyapısıyla birleştirip yayınlamak için bir uzak sunucu kiralaman lazım. Kendi başına yapacağın test işlemleri için local ağ yeter tabi ama işi büyütmek istiyorsan diye söyledim. PHP kullanan bir kütüphane bulursan instagram api lerini kullanmak için o zamanda server tarafını PHP ile yaparsın gibi gibi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.