Sadece bir Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hinda

Üye
24 Şub 2019
59
0
Forumda dikkatimi çekti sadece açılan konulara cevap olarak daha önce paylaşılan konuların linkleri atılıyor yani forumun bence destek takımı olmalı daha çok ilgilenebilirler üyeleri diye düşünüyorum
Açtığım konu yanlış ise Özür dilerim...

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Doğru eski konuları atıp baştan savma yapılıyor.
Yazım dili ile konu altında cevap veren mod görmedim açıkçası. Ya geçmiş anlatımlı konuyu atıp kapatıyor sonra yok oluyor.
Neden ona sen yardım etmiyorsun ki?
Yazarak, anlatarak, adım adım ne yapacağını yol çizerek.

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Doğru eski konuları atıp baştan savma yapılıyor.
Yazım dili ile konu altında cevap veren mod görmedim açıkçası. Ya geçmiş anlatımlı konuyu atıp kapatıyor sonra yok oluyor.
Neden ona sen yardım etmiyorsun ki?
Yazarak, anlatarak, adım adım ne yapacağını yol çizerek.

Alakası yok baştan savma ile öyle olsa cevap vermez konuyu çope tasır.Önceden acılmıs bir konuyu referans olarak atılıyor hem soran kişi cevabını anlamiş olsun hemde daha fazla post kasımını önlemek icin
Bence güzel bir sistem

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Cünkü attigimiz linklerdeki seyler bizim diyecegimiz ile ayni seyler. Eger konuyu kapatmasak maalesef bazi bilgisiz kisiler konunun altinda yanlis yonlendirme yapabiliyor.

zancrow

Üye
13 Ocak 2019
100
0
Azeroth
baştan savma ile alakası yok bence atılan konularda sorulan sorunun cevabı fazlasıyla oluyo zaten uzun detaylı cevap vericek kişinin 2 satırla anlatmasından daha iyi uzun anlatması da adamın boşa uğraşması olur yani hali hazırda konu varken

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Forumda dikkatimi çekti sadece açılan konulara cevap olarak daha önce paylaşılan konuların linkleri atılıyor yani forumun bence destek takımı olmalı daha çok ilgilenebilirler üyeleri diye düşünüyorum
Açtığım konu yanlış ise Özür dilerim...

Merhaba Değerli Üyemiz ,
Cevabı Verilen Soruları Tekrar Açmak Niye ??? Arama Butonu Var Forumda ...

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Bununla alakası yok eskı konularda cevap olabılır bunun bastan savmayla alakası yok cevap dogruysa sorun yoktur bununla ılgılı destek takımına gerek yok dıye dusunuyorum.

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Ya bence eski konuların paylaşılmasının sebebi şudur o insanın söyliyeceği herşeyi zaten önceden biri söyleyip konusunu açmış o yüzden eski konuları paylaşıyorlar bende genelde öyle yapıyorum kişisel görüş gerektirmediği sürece eskilerin açtığı sağlam konuları cevap olarak yazıyorum.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Öncelikle şunu belirteyim;

Yardım merkezine açılan konuların , istenilen yardımların %80'i araştırmadan açılıyor. Bazıları var ki Forumu arama motoruna çevirmişler artık. Daha birkaç ay önce "TCP/IP nedir?" konusuna denk geldim el insaf. Gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişiler var forumda ve bu tarz gereksiz olarak adlandırabileceğimiz konular yüzünden ciddi yardım beklenen konular güncelliğini yitiriyor.

Kısaca araştırmadan konu açarsanız bir bakmışsınız yorumlarda konu linki görmüş olursunuz bu açık ve nettir.

metehanzz

Üye
4 Şub 2019
235
0
Bence gayet iyi bir sistem.Cevabı önceden detayıyla paylaşılmış olan birşeyi neden tekrardan açıklasınlar ki.

2yr0n

Yeni üye
24 Şub 2019
30
0
Sistem bence böyle iyi ben gayet memnunum hatta konu açılmadan önce arama butonu kullanılsa daha iyi olabilir.

24 Şub 2019
245
2
Arama bölümü bir sekmenin altında değilde ona ayrı bir bölüm ayrılsa daha güzel olabilir onun dışında çok güzel şu anda

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
forum yöneticileri zaten ilgileniyor. çözümü öyle demek ki kalkıpta aynısını bakıp bakıp yazacağıma ki emek hırsızlığı yapacağıma link atarım daha iyi. zaten forumda anlatılmışsa arama butonu kullanmak daha mantıklı. mesaj kasımı olmaması için kilit. gerekli cevaplar verilmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.