Sadece düşünçelerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
Saygilarimla escapi̇st sene 2016 dan beri forumda kayıtlı bir üyeliğe sahibim. 2016 daki konular 'trafik lambası hacklemek-nasıl hacker olunur vs idi 2017 de başlayan ducky layne olayi hala devam edi̇yor çok saçma değİlmi̇ ? Çaldiğiniz hesablari onun sayesi̇nde çaldiniz o olmasa hangi̇ni̇z bi̇li̇yordu phi̇shi̇ng ?
Tutturmuşşunuz neymi̇ş efendi̇m instagram hesabi çaldim hacker miyim?
Kardeşİm kendi̇ni̇ze geli̇n bu İşler boş İş mark instagrami aldi ve korumalari baya yüksellti̇ mi̇sal yabanci hesab çaldiniz zaman gi̇ri̇s yapamazsiniz (bi̇len ki̇şİler hari̇ç) 'hesabiniz da şüpheli̇ hareketler fark etti̇k lütfen hesabinizi doğrlayiniz
Beni̇m de zamaninda bu tür şeyler yüzünden 1 mi̇lyonluk sayfa kaçirdiğim
Di̇yorum legale döneyi̇m taki̇pçİ satayim bu sefer de 140 bi̇nli̇k sayfa kapaniyor
En önemli̇si̇ de türk hesab çalmayin arkadaşlar başiniz ağrir
2018 İn ocak ayinda gövde göstersi̇ yapmak İçİn 52 bi̇n taki̇pçli̇ modaci kadin olan si̇mge ***** İsmi̇nde bi̇r kadinin hesabini çaldim
Ve 4 ay sonra önçe babami çekti̇ler emni̇yete (hattim üzeri̇ne olduğu İçİn)
Sonrasinda beni̇ arayip İfade vermem İçİn çağirdilar noldu nolacak bi̇r bi̇lgi̇m yok
Ama savçiliğa gi̇rdi̇ğİm an anladim ki̇ adalet di̇ye bi̇r şey yok
Si̇zlere tavsi̇yem türk hesab çalmayin
YabançI hesab çalipda hackrrim demyin

Bu konumda sadece çanimi sıkan olaylari anlattım ve yapmamaniz gereken hatalari umarim kulağiniza küpe olacakdir tavsyelerm

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Şimdi pishing yapan hacker oluyor :D

Hocam yukarida caps'i açmayı unutmuşsun sanırım :)

Phishing yapan hacker oluyor, index basan hacker oluyor, shell basan hacker oluyor, css açığı bulan hacker oluyor diye diye küçümseyen sayısı günden güne artıyor. Ne yapalım, Nasa'yı mı hackleyelim? Bu cümleleri kuranların çoğu da nedense webhack hakkında tecrübesiz veya bilgisiz insanlar oluyor. :27:

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
Ooo binbaşım sakin

11 yaşında phişhinle hesab dusurenlere dedıklerım :D layne özentilerinden başka bişey değildir hiçbiri

Düüşünçelerniz için hepinize tek tek thank you :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
aslında aklımda bir fikir var şu instagram çalanları ve çalmaya teşvik edenleri mahkemeye mi versem :D biraz korkutalım biraz annesinin babasının başı ağrısında ilk okuluna devam etsin derslerine özen versin he :)

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Phishing yapan hacker oluyor, index basan hacker oluyor, shell basan hacker oluyor, css açığı bulan hacker oluyor diye diye küçümseyen sayısı günden güne artıyor. Ne yapalım, Nasa'yı mı hackleyelim? Bu cümleleri kuranların çoğu da nedense webhack hakkında tecrübesiz veya bilgisiz insanlar oluyor. :27:

Cmd İle Color a Yapan'da Hacker Oluyor Unutma. :trl

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
aslında aklımda bir fikir var şu instagram çalanları ve çalmaya teşvik edenleri mahkemeye mi versem :D biraz korkutalım biraz annesinin babasının başı ağrısında ilk okuluna devam etsin derslerine özen versin he :)

:) bir gün yanacak ya o başları yanında olacak sadece gözü yaşlı anaları

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
:) bir gün yanacak ya o başları yanında olacak sadece gözü yaşlı anaları

adana da bir gazete sitesini hacklemiştim :D nickimden benim facebook adresime kadar bulup beni tehdit etmişlerdi ama vpn kullandığımdan dolayı bulamayacağını biliyordum beni gazete çıkarırmısın diye sorduğum da küfürü bastı engelledi :D adını yanlış hatırlamıyorsam adana toros gazetesiydi

KapganTamu

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
497
0
ÖTÜKEN
"Feysbuk patlattim morQ h4kerim" diye geçinen bi arkadaşı CC işine başlatıp Tr CC kullandırtıp paket ettirtmiştim :D o gün bugündür büyük laf söylemiyor :D :D

keyloggertc

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
893
0
Unkown 
adana da bir gazete sitesini hacklemiştim :D nickimden benim facebook adresime kadar bulup beni tehdit etmişlerdi ama vpn kullandığımdan dolayı bulamayacağını biliyordum beni gazete çıkarırmısın diye sorduğum da küfürü bastı engelledi :D adını yanlış hatırlamıyorsam adana toros gazetesiydi

VPN kurtarmaz biliyorsundur inş

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Ooo binbaşım sakin

11 yaşında phişhinle hesab dusurenlere dedıklerım :D layne özentilerinden başka bişey değildir hiçbiri

18 yaşında phishing ile hesap düşüren ile 11 yaşında phishing yaşında hesap düşüren arasında küçük bir fark var, evet. Yaşlarına oranla büyük işler başarabiliyor olmasıdır o da. O senin dediğin layne, aslı lamer olanlar ATABÖRÜ adlı üyenin dediği gibi cmd ile hackerlik yapandır.

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye

vpn sizi korumaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.