Sadece IP İle Pc'ye Bağlanma

Swéét-ßoy

Yeni üye
4 Eyl 2009
5
0
Hacı sen bu programı hiç mi kullanmadın karşı pc baglanmak için karşı pcden izin alman lazım ee adamda sana gel hacker kardes hackle al ***ür ne istersen al diyecek deil ya?

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
ya birader bu proram uzak masaüstünün bi benzeridir su an piyasada 4.0 sürümü vardır ve konunu kilitlenmesini talep ediyorum bilmeyenler için iyi bir program fakar hiç bir hack yapamazsınız bununla karsınızdaki öküz değilse

saygılar:...

Son düzenleme:

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
bu prıgramı kötü emmelleriniz için kullanmayınız kullanmanızıda tavsiye etmem eğer karşınızakini kandırarak hack yapmaya calısıorsanız bu hack sayılmaz lamer lik olur

Son düzenleme:

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
evt arkadaşım verdiğ problam iiyi işe yarıyo bn 2 ay önce indirmiştim...

mstfa_ylmz

Yeni üye
29 Eki 2009
7
0
ben bu programı denedım (teamwiewer) gercekten guzel bıse

нαуαт вєηι ηє∂єη уσяυуση ℓαη

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.