Saglık Meslek Lisesi

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
dostum keşke biraz haberleri dinleseydin sağlığı seçmeden önce ben 3. sınıfım biz son Att veya Hemşireliğiz size 3. sınıfta alan seçtirecekler ama yardımcı olarak ki yardımcı olmasanız bile mutlaka üniversiteye gitmeniz gerek atanabilmeniz için o yüzden sıkıntı etme ygs lys ye çalış

hemso06

Yeni üye
26 Şub 2016
22
0
BURSA
ben 11 sınıf saglık meslek lisesi ögrencisiyim inan ben okuldan belge alana kadar halen degişebilir yasalar emin ol siz hemşire diye girdiniz hemşire yardımcısı olucaksınız diyorlar ama size özel bir kadro ve bölüm yok .

TUGURUGUL

Üye
6 Mar 2016
123
0
10
bende 11 im kpss ye hazırlanıyom sen direk ygseye koş bence ama bence sağlığa gelmek yerine düz liseye gidip üniversitede hemşirelik okusaydın avantajın 10.sınıflara göre daha fazla olacaktı. çünkü en azından kafanı yoaracak mesek dersleri olmaz dı.

TUGURUGUL

Üye
6 Mar 2016
123
0
10
yapacak bişey yok sen direk üniversiteye gideceksin ordan hemşire olacaksın. anadolu yolundan gidipte üniversite de hemşirelik okuyan tanıdıklarım çok iyide yapmışız diyorlar. ben son hemşirelerdenim size 12 de staj yaptıracaklar mı ? ygs deki ek puan da kalktı

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
yapacak bişey yok sen direk üniversiteye gideceksin ordan hemşire olacaksın. anadolu yolundan gidipte üniversite de hemşirelik okuyan tanıdıklarım çok iyide yapmışız diyorlar. ben son hemşirelerdenim size 12 de staj yaptıracaklar mı ? ygs deki ek puan da kalktı

Sanırım onlar sadece 12 de yapıyor ama üniversiteye de sağlık derslerini bilerek gitmek avantajlı oluyor çünkü benim ablam da anadolu dan gitti onun zamanında gerçi sağlığa gitseydi şimdi atanmıştı belki ama konu bu değil neyse :D Üniversite de ilk defa sağlık dersleriyle karşılaşınca biraz zorlayabiliyor anatomi falan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.