Şahsi VPN Uygulaması

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,817
1,775
Merhaba Dostlar, Bugün Kendi Kullanımım İçin Geliştirdiğim VPN Programı Hakkında Bir Konu Açmak İstedim.
Öncelikle Programın Mantığına Değineyim;
VPN uygulamasını açmadan önce, Sanal Makine de kurulu Olan Whonix Gateway makinesini açıyorum ve normal kullanım ayarlarını yapıyorum.

Whonix Gateway tüm sistemi tor üzerinde çalıştıran bir linux dağıtımıdır.

Daha sonra VPN uygulamamı açıyorum, Program ilk olarak Whonix Gateway i sunucu olarak algılayıp ona bağlanıyor ardından Whonix Gateway Üzerinden Tor Ağına Bağlanıyor.

Bilgisayarda ki işlemleri Tor Ağındayken Yapmama Olanak sağlıyor.

Log Kayıtlarını ise Kullanıcının Bilgisayarında, Kullanıcının belirlediği dosya yoluna şifreleyerek kayıt ediyor.

hp9povz.png

h0rnxod.png

qkujw6x.png

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,817
1,775
Neden konuyu açtınız o zaman ? Amacı nedir ? Projenin veya yazılımın github sayfası eklenilmesi zorunlu yazıyor alan kurallarında. Aksi taktirde konunuz siliniyormuş.
Farklı bir alana da açılabilir. Hatta raporlayın başka alana taşınsın :) Program bana özelse bunun kaynak kodları paylaşmak zorunda da değilim. Gözümden kaçmış Raporluyorum farklı alana taşınsın.

harasad

Katılımcı Üye
14 Eyl 2023
309
108
Merhaba Dostlar, Bugün Kendi Kullanımım İçin Geliştirdiğim VPN Programı Hakkında Bir Konu Açmak İstedim.
Öncelikle Programın Mantığına Değineyim;
VPN uygulamasını açmadan önce, Sanal Makine de kurulu Olan Whonix Gateway makinesini açıyorum ve normal kullanım ayarlarını yapıyorum.

Whonix Gateway tüm sistemi tor üzerinde çalıştıran bir linux dağıtımıdır.

Daha sonra VPN uygulamamı açıyorum, Program ilk olarak Whonix Gateway i sunucu olarak algılayıp ona bağlanıyor ardından Whonix Gateway Üzerinden Tor Ağına Bağlanıyor.

Bilgisayarda ki işlemleri Tor Ağındayken Yapmama Olanak sağlıyor.

Log Kayıtlarını ise Kullanıcının Bilgisayarında, Kullanıcının belirlediği dosya yoluna şifreleyerek kayıt ediyor.

hp9povz.png

h0rnxod.png

qkujw6x.png
👏👏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.