Sahte Numara Veya SMS Nasıl Atılır ?

Dragon Rise

Yeni üye
13 Ocak 2021
6
0
Karşı tarafı phishing yoluyla hacklemem için whatsappdan;(normal mesaj da olur) ona mesaj gönderip hesabına ait bilgileri çekmem lazım
ama fake no bulamıyorum fake sms atamıyorum yardım edermisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Cevap: Fake no veya fake sms nasıl atılır

Merhaba, fake numara alacaksanız sizlere ücretli mobil onay sitelerini öneririm. Siteye kayıt olup mobil onaylardan whatsapp'ı seçerek ve ordan size uygun görünen fiyatlardan herhangi bir ülkenin numarasını alın ayrıca telefonunuz android ise modlu whatsapp yükleyin. Sitenin size vermiş olduğu numarayı whatsapp'a girin ordan site üzerinden onay numarası gelecektir o onay nuamrasını yazın ve artık sizin de bir fake numaralı whatsapp'ınız var. Eğer nereden satın alacağınızı bilmiyorsanız google üzerinden mobil onay satın al yazın ve ilk, iki veya üçüncü karşınıza çıkan siteye girin ve satın alın ve bu kadardır. Unutmayın ücretsiz numaralar kısa süre içerisinde engellenmektelerdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.