Sakalına Ağda yapan ZeKi arkadaşımız...

SŤǿЯмeЯ¬X1

Adanmış Üye
17 Ağu 2007
7,218
61
ĸãđĩĸǿψ¬cэħэηηэМĩ
tn.jpg

01_boroda.jpg

02_boroda.jpg

03_boroda.jpg

04_boroda.jpg

05_boroda.jpg

06_boroda.jpg

07_boroda.jpg

08_boroda.jpg

09_boroda.jpg

10_boroda.jpg

11_boroda.jpg

12_boroda.jpg

13_boroda.jpg

14_boroda.jpg

15_boroda.jpg

16_boroda.jpg

17_boroda.jpg

18_boroda.jpg

19_boroda.jpg

20_boroda.jpg

21_boroda.jpg

öby

Üye
18 Tem 2007
188
1
eskişehir-bursa
ya ama gerçekten ağda yapmamış bnce, ağda yapıo olsaydı sakalı azalırdı ama bunda gayet bol var:D ayrıca denemesi bile salak olduğunu gösterio:D

o ağda denilen şey igrenç bu adam nasıl yapıyor sakalına acımıyor mu hayret:D
bir kerede ağda olayı benim de başıma geldi elime sürülmüştü 8 yaşında falandım elimi yere bir koyuyorum ne var ne yoksa hepsini alıyor iyimi :D deli etmişti beni ama ertesi günde yapışkanlığı devam etti ancak 2 gün sonra kurtulabildim :D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.