Sakalına Ağda yapan ZeKi arkadaşımız...

city41

Üye
13 Ara 2008
198
0
yha ne qeReNK var bu kadar acı çekmeye heralde bu aRk. sinek kaydıyı sevmiyo al bi jillet sinek kaydı ol sanki danamı kaydırcan ağdayla tRaŞŞ olmaya çalışıyosun (ben b! KaYsaM tüy kalmazda neySe) :D:D:D ama tbr. qsl çalışma olmuş:D:D

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
o ağda denilen şey igrenç bu adam nasıl yapıyor sakalına acımıyor mu hayret:D
bir kerede ağda olayı benim de başıma geldi elime sürülmüştü 8 yaşında falandım elimi yere bir koyuyorum ne var ne yoksa hepsini alıyor iyimi :D deli etmişti beni ama ertesi günde yapışkanlığı devam etti ancak 2 gün sonra kurtulabildim :D:D
onda yapışkan olmaz sir ağda o :puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.