Saldırı engellemeyen sunucu şirketleri

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Bildiğiniz saldırı çıkışını engellemeyen ve sunucuyu kapatmayan şirketleri yazarsanız çok sevinirim. Forumda küçük bir araştırma yaptım fakat bulamadım internettede böyle şirketleri bulmak biraz zor.

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Mantiken saldiri yapan bir makine kaynak ve hat durumlarini cok zorlar bunun aslinda sirket ile ilgisi yok datacenter kaynaklidir cunku senin yaptigin saldiri datacenterin cebinden yiyor buyuzden dc direk ip e engel koyuyor veya sunucu sirketi tespit ederse engelliyor sirket ben dc ile arami bozacagima musteriye yol veriyor oyuzden oyle bi dc bulamazsin :)

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Mantiken saldiri yapan bir makine kaynak ve hat durumlarini cok zorlar bunun aslinda sirket ile ilgisi yok datacenter kaynaklidir cunku senin yaptigin saldiri datacenterin cebinden yiyor buyuzden dc direk ip e engel koyuyor veya sunucu sirketi tespit ederse engelliyor sirket ben dc ile arami bozacagima musteriye yol veriyor oyuzden oyle bi dc bulamazsin :)

İngiltere lokasyon - Fransa lokasyon birçok sunucu var bu tip fakat bulmak biraz sıkıntı o tip şirketleri yabancı ülkelerde internet bizim kadar sıkıntı olmadığı için çok takmıyorlar böyle şeyleri bizim kullandığımız fiber internete sadece 20 - 30 mbit için 70tl civarı öderken adamlar 20 - 30$ kimisi 13€ ödüyor. Ülkemiz şartlarında böyle sunucular direkt olarak kapatılıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.