Saldırı için VPS/VDS alabileceğim yerler

KRCR

Üye
1 Ocak 2016
69
0
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle herkese iyi forumlar, ilk başta kendime stresser aramıştım lakin güzel bir tane bulamadım,bir arkadaş bir adet önerdi lakin btc ile ödeme yapmayı bilmiyorum. İkinci olarak aklıma vps satın alıp onun üzerinden dos atmak geldi bildiğiniz dos için makine alabileceğim ücretli veya ücretsiz bu iş için uygun yer biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Eğer bildiğiniz başka stresser lar var ise çalışan, aktif, güvenilir onları da benimle paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar, teşekkürler.
(Saldırı amacı yabancı oyun sunucularına yapılacaktır)

-KRCR

HACKR00T

Üye
29 Şub 2020
71
0
öyle aradığında bulamazsın en yüksek bant genişliği ve en hızlı upload hızı veren sunucuları araştır yoksa kimse sunucusunu dos atmak için kullanmaz hem dos atmak makineni elinden aldırtır ben sana diyim

KRCR

Üye
1 Ocak 2016
69
0
Dostum zaten saldırı için sunucu satan saldırıya açık el altından satılan sunucular var. Ayrıca kruumsal bir yerden saldırı yaparsan tabii elinden alırlar bunu bende biliyorum bu yüzden bilen kişilerden yardım istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.