Saldırı Makinası

Cylexa

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
268
3
dostlar saldırı makinası lazım yabancı yerlere saldırmak istiyorum tslere vb. cloudways kullanıyordum ama ondada telefon numarası istiyor hep yardım lütfen

14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Merhaba, vds veya vps server alarak içine tolları yükleyerek onlardan saldırı yapabilirsiniz. Eğerki bir server yetmiyorsa aynı serveri çok kez açarak hepsinden saldırı başlatabilirsiniz. Ancak vds/vps alacak imkanınız yoksa bedava serverlerden faydalanabilirsiniz ancak onlarında süreleri var. https://codenvy.io/site/login?redirect_url=https://codenvy.io/ bu siteden kayıt olarak bedava 1 saatlik vps alabilirsiniz. Eğerki nasıl kullanacağınız hakkında bilginiz yoksa bana öm den ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım. İyi günler !

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sayın aras008

Saldırı makinasından kastınız çıkış portları açık olan vds/vps serverlerdir. Bu serverlere kurduğunuz scriptler yardımı ile saldırı yaparsınız. Türkiye sınırları içerisinde bu durum yasadışı olduğundan satışını yapan bir firma bulunmamakta.

İyi Forumlar

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, botnet tarzı şeyler arıyorsanız piyasada el altından satanlar oluyor ancak tavsiye etmem. Digital Ocean'dan yüksek upload hızına sahip up/down sunucu alabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.