Saldırı Yapamıyorum

Crss07

Yeni üye
5 Haz 2016
33
0
BURSA

Az önce bir siteyesaldırı gibi bir şey yapayım dedim. Tabii acemilik te var

Anonymous DoSer
rDos
HOIC
SuPeRdDoS_1.0
ve CMD den PİNG ATARAK

Saldırı gibi bir şey yapayım dedim. Ama arkadaşlar rDos da - işareti çıkmaya başlayınca bilgisayardan siteye ulaşamadım. Tam sevinecekken bir baktım ki telefonumdan siteye eskisi gibi girilebiliyor..

Benim Biraz bilgilendirilmeye ihtiyacım var galiba

Son düzenleme:

eyuboo2

Üye
25 Nis 2016
109
0
RDoS siteyi sende kapatır . Anonymous DoSer de ping atar . Ping atınca zaten ping atıyorsun . Ping saldırı değil internet hızını test etmek için birşeydir .

eyuboo2

Üye
25 Nis 2016
109
0

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat
Merhabalar,
Öncelikle saldırıyı tek başına yaptığın için hangi DDoS programını denersen dene pek olumlu bir sonuç alamazsın,bunun yerine "attack"larını minimum 10-15 kişi ile birlikte yapmalısın ve benim sana tavsiyem H.O.İ.C. güzel bir program.

Hacky038

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
301
0
Dünya
Balyoz gibi bir porgrram kullan tabi balyoz için üyelik gibi bişey var. onun dışında hoic veta slowloris kullan ama tek kişi ile zor -forumda free vps ler var onlardan al onlarlada saldır

eyuboo2

Üye
25 Nis 2016
109
0
Balyoz gibi bir porgrram kullan tabi balyoz için üyelik gibi bişey var. onun dışında hoic veta slowloris kullan ama tek kişi ile zor -forumda free vps ler var onlardan al onlarlada saldır

Balyoz var zaten kardeş :D 2 tanede vps var ama dediğim gibi tek başıma dedim vps olunca devreye başka internet bağlantıları giriyor tek olmaktan çıkıyor .
Ben Centros 7
Root da
Sadece Centros 7 deyince tek kaldı :
Hacker132 , css4 , csrx4 , Centros 8 , Centros 7 , Faceleser , CentDoS 7 , CenDoS 7 .

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.