Saldırı yaptılar ne yapmalıyım?

SySBoSS

Yeni üye
31 May 2020
11
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Azerbaycan lıyım Hepinizi selamlıyorum...
Geçen Günlerde Forumda Konu açmıştım Kendi satış yaptığım sunucudan ihtiyacı olanlara bedava hosting dağıtıyordum Bu gün Bir Grup Türk Hacker Sunucuya saldırıya geçmiş) E peki neden? Sunucuya shell atmaya çalmışlar ve benimlede iletişime geçitler Şimdi buna ne söyleyelim?-_-

Moderatör tarafında düzenlendi:

SySBoSS

Yeni üye
31 May 2020
11
0
Cevap: Böyle Bir Şey Görülmedi)

İşte Bunlar))

Bedava Hosting Alıp hostinge index yükleyip bana yazanlar...

Greetz: Spydark - Serberus - Gencturk - Jon Snow - Focus -JägerMeister

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

Arkadaşlar sistemdeki açıkları test ediyor olabilirler. TurkHackTeam üyeleri Türk sitelerine saldırı gerçekleştirmezler. Misyonumuzda Türk sitelerini korumak var.

SySBoSS

Yeni üye
31 May 2020
11
0
Hocam sizinle iletişime gecebilirmiyim

tabiki

Hala Host Sağlıyormusun Free ?

hayır kapatıldı

Arkadaşlar sistemdeki açıkları test ediyor olabilirler. TurkHackTeam üyeleri Türk sitelerine saldırı gerçekleştirmezler. Misyonumuzda Türk sitelerini korumak var.
Hayır Zarar vermek istiyorlardı bi şey yapamadılar

Dostum seninle iletişime geçtilerse seni uyarma amaçlı index yüklemiş olabilirler bilemiyorum.

Hayır dostum küfür falan etdiler) Sonra hacklemeye çalıştılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

gborl

Yeni üye
10 Nis 2020
13
0

Dağıttığınız hostinglerden ben de aldım. Ücretsiz verilen hostinglere kıyasla daha iyi seçenekleriniz var ama gel görki bu iyiliği bile böyle suistimal edenler var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.