sallayarak lisans kodu tutturma

sozlukkk

Katılımcı Üye
29 Eyl 2012
276
0
evet arkadaşlar bu yazımda sizlere sallayarak lisans kodu tutturmayı anlatacağım @TRWE gibi bazı üyeler kendi yapamadığı şey için bana yalancı demişti görün yalancımıymışım benim kullandığım programda bu yöntem çalışıyor biraz üzerinde dursam diğer programlarda sallama taktiği geliştire bilirim

kullandığım program trend micro

örnek lisans kodu bu şekilde
XAEF-0016-6617-8352-5937

kırmızı ile boyadığım yerleri hiç bir şekilde değiştirmeyin sabittir geriye kalan 7 rakamlı sayıları sallayacağız sarı ile boyadığım yerde sallayarak tuturmanın en güzel yanı bir tuturma ile 10 tane seri tutturuyoruz çünkü sarı sadece sarı rakamı değiştirince lisans numarası çalışıyor

bakın resimdekini sallayarak tutturdum ancak daha önce başka adamın satın aldığı kod deng geldiği için 190 günü var satın alan adamda hindistanlıymış adamın 3 cihazda kullanma hakkı var diğer hakkları bos duruyor biz kullanalım adam fark edene kadar fark edince bizi atabilir :)

767o1l.png

evet bunuda sallayarak tutturdum ancak bu daha önce hiç kullanılmamış henüz mağazalarda satılmayı bekliyor onun için 365 günü var bir gün mağazadan birisi bu lisans kodunu satın aldığı zaman daha önce kullanılmış diyecek :D ya adam madur olacak yada mağaza değiştirecek mağaza madur olacak yada trend micro yeni kod verecek kimse madur olmayacak :) fark ettiyseniz iki lisans kodundada kırmızı ile boyadığım yerler aynı onun için geriye fazla sayı kalmıyor tutturmak çok zor değil

vjXg7p.png

bazıları daha önce kullanılmış süresi bitmiş oluyor bazıların az süresi oluyor bazılarınında 3 cihaz hakkı dolduğu için kullanamıyorsunuz

önemli olan daha önce hiç kullanılmamış tuttura bilmek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.