Samsung Galaxy C5

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
Öncelikle herkese iyi günler, 1 yil oncesinde galaxy C5 aldim performansina özelliklerine bakarak almıştım ve üst düzeydi ama dandik oyunlarda bile takilma oluyordu çok ısıniyordu hız anlaminda iyiydi ama büyük uygulamalarda berbat hale geliyor 7.0 guncellemesi gelmesini bekledim geldi 2 ay fln once yuksek performansta oyunlarda daha iyi sonuc aliyom ama telefonun özelliklerine göre çok berbat bi sonuç yakin zamanda bisey farketttim cpu telefon boştayken bile çok kullaniliyor,
herseyi kontrol ettim çözüm bulamadim yardim ederseniz sevinirim. (bu arada yabancilar video cekerken gayet kasmadan oyunlarini oynuyorlar)
telefonun özellikleri:
işlemci marka
Qualcomm Snapdragon 617 MSM8952
(CPU)=
Quad-core 1.5 GHz ARM Cortex-A53
CPU Frekansı
1.5 GHz
CPU Çekirdeği
8 Çekirdek
İşlemci Mimarisi
ARMv8 (64-bit)
1. Yardımcı İşlemci
Quad-core 1.2 GHz ARM Cortex-A53
Grafik İşlemcisi (GPU)
Adreno 405
GPU Frekansı
550 MHz
CPU Üretim Teknolojisi
28 nm
Bellek (RAM)
4 GB
RAM Tipi
LPDDR3
RAM Frekansı (Maks.)
933 MHz
Dahili Depolama
32 GB
Ekran Boyutu
5.2 İnç
Ekran Çözünürlüğü
1080x1920 (FHD) Pixel
Piksel Yoğunluğu
424 PPI
Ekran Teknolojisi
Super AMOLED
Ekran Özellikleri
Multi Touch
Eğimli Ekran (2.5D)
Dokunmatik Türü
Kapasitif Ekran
Kullanıcı Arayüzü
TouchWiz
Renk Sayısı
16 Milyon
Ekran / Gövde Oranı
70.96

Son düzenleme:

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Greenify tarzında programlarla arka planda çalışan uygulamaları durdurabilir, kullanmadığınız sistem uygulamalarını da devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Yine olmazsa format atıp bu söylediklerimi baştan yaparsan sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

scotflex

Üye
4 Haz 2015
104
0
Eskişehir
Aslında yüklediğin uygulama sayısına da bağlı çünkü o yüklediğin uygulamalar arkada çalışmakta ne kadar ram temizlesen de ardından hemen tekrar arkada çalışmakta o yüzden az ve öz uygulamalar yüklemeye özen göstermelisin. Az uygulamam var diyorsan format veya rom atabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.