Samsung s telefonumda e-posta istiyor yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Delkopat

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
655
0
Aşağıdan
Arkdaşlar galiba modeli fazlasıyla yanlış girmiş kardeşim. O yüzden google hesabını istiyor telefonun açılması için. Yazıyorum kabul etmiyor. .s Telefon açılıyor ama işlev yapamıyorum e-postayı istediği için. Yardım edebilirmisiniz?

escuper

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
606
0
unknown
Öncelikle Telefonu kapalı konuma al..
Ses Açma tuşu + Home tuşu ve Güç düğmesine Aynı anda basıp telefonu Recovery modda aç, daha sonra factory reset yap ardından wipe cache yapıp reboot sytem now tıkla telefonu tekrar başlat bukadar.

Son düzenleme:

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
Doğru söylemiş.
Ama öyle yaparsan Boot Loader mod açılır ve senin işine yaramaz.
Yapman gereken şu.
Ses Açma Tuşu + Home tuşu + Kilit tuşu basılı tut.
Ekrana Samsung yazınca Kilit tuşundan elini çek.
Gelen ekranda sadece factory reset yap ve sonra da reboot system now de dosyaların silinmez ama rehber , uygulamalar gider haberin olsun.

escuper

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
606
0
unknown
Doğru söylemiş.
Ama öyle yaparsan Boot Loader mod açılır ve senin işine yaramaz.
Yapman gereken şu.
Ses Açma Tuşu + Home tuşu + Kilit tuşu basılı tut.
Ekrana Samsung yazınca Kilit tuşundan elini çek.
Gelen ekranda sadece factory reset yap ve sonra da reboot system now de dosyaların silinmez ama rehber , uygulamalar gider haberin olsun.

Dediğin gibi bir yanlış bilgilendirme yaptım sanırım ses açma tuşu olacaktı

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Soruyu tam anlamadım, cihazın ekran kilidini mi açamıyorsun? Kilitlendi mi? Android markette kullandığın gmail hesabı girdiğinde cihazın açılması gerekirdi oysa ki. Wireless veya veri bağlantısı açık mı? Yoksa kapalı mı görünüyor? Eğer sorun bu yönde ise eksikeksik arkadaşımızın çözüm önerisini uygulaman da fayda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.