SaMuRa! Avatar Yapım Merkezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memotion

Yeni üye
9 May 2010
13
0
yaa isteğimm şu sayfa 113'te varyaa bi resim emre fln yazıo oraya benim dediğimi yazcan ama alt tarafaa by mehmet dutak ama şekil belirgin bi yazı olsun yan taraftaki yazıyı değiştire biliyorsan

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

memotion

Yeni üye
9 May 2010
13
0
yaa isteğimm şu sayfa 113'te varyaa bi resim emre fln yazıo oraya benim dediğimi yazcan ama alt tarafaa by mehmet dutak ama şekil belirgin bi yazı olsun yan taraftaki yazıyı değiştire biliyorsan

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
yaparsan çook sevinirim bilader...ama hareketli olmasın pixseli yüksek olsun yeter..güzell olsun yeter

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin

Ona benzer güzel bi anime çalışma yaptım sana...

zEmcGNgkZ8.gif

isopiso

Üye
30 Eki 2009
82
0
arkadaşla avatar yapabilen birinden ismail ve gizem adına bi resim istiyorum. 2 si bir resimde olsun mümkünse. bu sayfadaki gibi. gerçekten çok sevinirim. sevgilim de sever böyle şeyleri. yaparsanız minnettar kalırım...

Son düzenleme:

carsı3tr

Yeni üye
20 May 2010
3
0
Evett arkadaşlar biraz rotarlıda olsa video yu çektim upload ettim.
Herkes bu konunun altından anlamadığı yerlerı sorabilir.
İsteyenler burada çalışmalarını sergileyebilir...

Alttaki dosya da ;

402 avatar ;
Videolu anlatım
Yazılı anlatım
Uled gif anımator 5 full version

İndirrrrrrr......

mevcuttur ;)

Tekrar avatar istekleri yapabilirsiniz sadece ben değil
Yapabilen herkes burada istekleri cevaplandırabilir.
Yararlı olabildiysem ne mutlu bana ...

SaMuRai / TurkHackTeam.org

samurai.gif
Kardeşim link ölmüş oyüzdn göremiorum ama sen bana rastgele bi şey yaparsan ii olur ÇaRŞı Yazsın Resimde Simdiden Saol

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
resim_466369243.gif

Vay be ben neymişim :)

Samura! sana çok tşk ediyorum Sonunda öğrettin bbanneri bekliom yakın zamanda bundan sonra konu anlatırken ciddi ol mümkünseee dermişimm :)) sağol varol!

Son düzenleme:

ossie_17

Yeni üye
24 Ağu 2007
1
0
crazylegend senin avatar gibi banada bi avatar yaparmısın zahmet olmazsa KaRiZMa yazsan m.olurum iyi günler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.