Hadi! Bir Öneri de Senden Olsun!

AseNa’

Hunter
29 Ağu 2021
516
1,293
Herkese Merhaba 😉

Okullar yaz tatiline girdi, LGS ve YKS sınavları da yapıldı. İnşallah herkes gönlüne göre sonuçlar alır ve en güzel okullara / üniversitelere yerleşir..

Açıkcası sosyal medyada çoğu postta gördüğüm yazı
"biz Yks'den önce ne yapıyormuşuz, hobilerimiz nelermiş" oldu.😂

Ben de,
Severek edindiğim bir hobi üzerinden sizlere öneri sunmak istedim..

Bu konu altında, okuyup beğendiğiniz bizlere önermek istediğiniz "Kesinlikle Bu Kitabı Okumalısınız" dediğiniz her türlü kitabı paylaşabilirsiniz.‼️!!

✨ Önerilerinizi bekliyoruz ✨

İlk öneri benden 🙂👍🏼

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Savaş Sanatı - Sun Tzu

hgotkab.jpg

* Çin'de yazılmış bir 'askeri strateji' konulu bir kitap.

StrongsAire.exe

Junior Hunter
15 Tem 2010
804
141
/.root
- Milyoner Aklın Sırları - T.Harv Eker
- Paranın psikolojisi - Morgan Housel
- Zengin baba fakir baba - Robert T. Kiyosaki
- Zengin baba finansal IQ'nuzu artırıyor - Robert T. Kiyosaki

Armin'

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,382
963
Blackwell Academy
İslam Nasıl Yozlaştırıldı / Vahyin Dininden Sapmalar, Hurafeler, Bid'atlar - Yaşar Nuri Öztürk
Ahlak Felsefesinde Tanrı Nerede? - Cemre Demirel
Kaçırılan Çocuk - Robert Louis Stevenson
Sofie'nin Dünyası - Jostein Gaarder
Hannibal Lecter Serisi - Thomas Harris

Znéa

Administrator
19 Tem 2011
4,405
144
Bongomya
@Gauloran 'a katılıyorum Sofie'nin Dünyası felsefeyle ilgilenenlerin veya yeni başlayanların ilk kitabı olmuştur.
Ekstra olarak kendi önerilerimse şunlar:
- Mihail Bulgakov'dan Usta ve Margarita
-
Franz Kafka'dan Dönüşüm
-
Robert Louis Stevenson'dan Dr. Jekyll ile Bay Hyde
-
Hans Magnus Enzensberger'den Sayı Şeytanı
-
Stefan Zweig'den Satranç
-
Anthony Burgess'den Otomatik Portakal
-
Hakan Günday'dan Kinyas ve Kayra
Tatilinizi mümkün olduğunca kendinizi geliştirmeye odaklarsanız inanın gelecekte size büyük artılar katar. Bu kitaplardan birini okuduktan sonra kitap hakkında konuşmak isterseniz bana yazabilirsiniz. İyi tatiller dilerim..

Son düzenleme:

existanyalist

Junior Hunter
13 Kas 2023
104
65
localhost
Herkese Merhaba 😉

Okullar yaz tatiline girdi, LGS ve YKS sınavları da yapıldı. İnşallah herkes gönlüne göre sonuçlar alır ve en güzel okullara / üniversitelere yerleşir..

Açıkcası sosyal medyada çoğu postta gördüğüm yazı
"biz Yks'den önce ne yapıyormuşuz, hobilerimiz nelermiş" oldu.😂

Ben de,
Severek edindiğim bir hobi üzerinden sizlere öneri sunmak istedim..

Bu konu altında, okuyup beğendiğiniz bizlere önermek istediğiniz "Kesinlikle Bu Kitabı Okumalısınız" dediğiniz her türlü kitabı paylaşabilirsiniz.‼️!!

✨ Önerilerinizi bekliyoruz ✨

İlk öneri benden 🙂👍🏼

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Savaş Sanatı - Sun Tzu

hgotkab.jpg

* Çin'de yazılmış bir 'askeri strateji' konulu bir kitap.
Haluk Tatar'dan Psikolojik İşkence Teknikleri kitabını önerebilirim. Özellikle insanlarla olan ilişkilerde yapılan 'Duygu Sömürüsü, Love Bombing, Mobbing' gibi konuları örneklerle anlatan güzel bir kitap.

lyxG

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
311
77
Avrupa Tarihi - J.M ROBERTS 775 sayfadır, lakin eski çağlardaki hintilerin avrupaya gelip düzenli yol yapmalarından tutun sovyetlerindoğumundan bitimine hatta yeni çağın unsur ve politikalarına kadar değinmiş bir kitaptır. 8/10

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.