/ Sanal Alemde Başınızı Belaya Soktuğunuz Olaylar / 'AdrenaLiN

AnimeciShirin

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
401
0
19
C://Windows
"Kurduğum sistem çok güvenli bu şekilde dosyalarınızı veri kaybettirmeden serverdan çektiriyorum" diyen üniversite hocasının serverini hackledikten sonra verdiğimiz siber güvenlik semineri diyorum :trl sonra veri tabanı dersinden kalışımız :)

Durum fena olmuş ya

Sınıf arkadaşlarımı kurduğum sosyal medya sitesine kayıt ettirdikten sonra veritabanına girip seçtiğim iki kişinin şifrelerinin md5'ini alıp kağıda yazıp okula getirmiştim. Biri kankamdı bişe demedi. Diğeri.. nasıl desem her haltı ispiyonlayan korkak ve hocalara yalakalık yapan bi tipti.(Neyse ki okuldan ayrıldı)

Bi arkadaşa isim vermeden şifrelerinin md5'ini sömürdüğümü söyledim. Adlarını sordu ve söylemiceğine yemin etti. Ben de verdim isimlerini. Kız çapraz yapmış(gören sanır işe yarıyor) gitti söyledi yalak kıza. Yalak geldi "elimi çimdikleyerek" kâğıdı aldı elimden, yırttı. Sonra sınıf hocasına göstermiş sınıfa gelip bana "hojaya söyledim hığh" diyor. Tabii ben küçüktüm, korkuyorum içten içe. Neyse hoca bişe yapmadı xd Ama ben o korkuyla kıza bidaha senin şifrene girişmicem diye söz verdim.

Ama çok sinirimi bozarsa sözümü geri alabilirim :trl

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
Bir keresinde arakdaşımla skypedan görüntülü konuşuyorduk arkadaşım anasının telini alıp (anasının haberiyok:) Steamden böyle ufak ufak 10 15 20 civarı oyun alıyordu dedim sen neyapıyorsun.(24saatsonra) Aynı şekilde bende babamın telini alıp tamı tamına 120 tl lik alış veriş yaptım steamdan sonraki gün babamın telini aradılar ve dediler faturanız 180 tl,babamda sormuş neden böyle diğe adamlarda demiş şu platform üzerinden 120 tl lik bir kontor aktarımı olmuş tabi bunu hep unutmak istiyorum ama nabalım insanız bi türlü unutamıyorum son mutlu bitti para ödendi fiziksel hasar %0 zihinsel %12 gibi bir durum :D. Ama cs go da envanter dizmiştim be :D

xuninvited

Üye
29 Tem 2017
167
0
Durum fena olmuş ya

Sınıf arkadaşlarımı kurduğum sosyal medya sitesine kayıt ettirdikten sonra veritabanına girip seçtiğim iki kişinin şifrelerinin md5'ini alıp kağıda yazıp okula getirmiştim. Biri kankamdı bişe demedi. Diğeri.. nasıl desem her haltı ispiyonlayan korkak ve hocalara yalakalık yapan bi tipti.(Neyse ki okuldan ayrıldı)

Bi arkadaşa isim vermeden şifrelerinin md5'ini sömürdüğümü söyledim. Adlarını sordu ve söylemiceğine yemin etti. Ben de verdim isimlerini. Kız çapraz yapmış(gören sanır işe yarıyor) gitti söyledi yalak kıza. Yalak geldi "elimi çimdikleyerek" kâğıdı aldı elimden, yırttı. Sonra sınıf hocasına göstermiş sınıfa gelip bana "hojaya söyledim hığh" diyor. Tabii ben küçüktüm, korkuyorum içten içe. Neyse hoca bişe yapmadı xd Ama ben o korkuyla kıza bidaha senin şifrene girişmicem diye söz verdim.

Ama çok sinirimi bozarsa sözümü geri alabilirim :trl

ben direk telfonuna dalıp hesapları full kapatırdım sonuçta şifrelerine girmicem diye söz vermişsin telefona değil :puah:puah

Yaklaşık 1,5 yıl önce darkcomette metin2 hileleri paylaşıp kurban kasıyordum baya kurban vardı açıkçası bende çok sağlam 105 level sura hesap almıştım tabi gizlenmeyide bilmiyorum pek çarı üstüme alırken telefonumu kendiminkini yazmıştım sonra sahibi aradı böyle böyle polise vericem ailenle konuscam falan çok şükür sessiz sedasız adama hesabı geri verdim ama pes etmedim şuan 300+ kurban var aslada pes etmicem

Kendimi gördüm :puah:puah

8 yaşımdan beri mükemmel sosyal mühendisliğim sayesinde şu ana kadar sanırım en az 60 hesap almışımdır :puah:puah sonuç olarak bol tehditli mesajlar aldım ama hiç bişey olmadı :puah:puah

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Başım belaya girmedi ama güzel bir anım var;

O zamanlar THT'de değildim, açık bulunan Türk sitelerinin sahipleriyle iletişime geçip açığı bildiriyordum tabi her ihtimale karşı proxy kullanıyordum, bir sitede sql açığı buldum admin pass vardı belirttim dedim sitede böyle bir açık tespit ettim vs kapatmanızı öneririm diye yolladım mesajı, ben geri dönüş beklemiyordum ama işte geri dönüş oldu;

IP adresini biliyorum seni dava edicem vs tehditler savurdu, IP adresimi bilmesi imkansızdı sebebi ben siteye hiç girmedim sadece sql den bilgilere ulaştım ben normal ziyaretçi olarak gözüküyordum.
Bunun tehditi canımı sıktı admin pass elimde ya girdim tüm öğeleri sildim user bilgilerini değiştirdim siteye giren üyelerin bilgilerini çektim ana sayfaya index şeklinde bastım ondan sonra bir daha açıklı siteleri uyarmakla uğraşmadım :D

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Başım belaya girmedi ama güzel bir anım var;

O zamanlar THT'de değildim, açık bulunan Türk sitelerinin sahipleriyle iletişime geçip açığı bildiriyordum tabi her ihtimale karşı proxy kullanıyordum, bir sitede sql açığı buldum admin pass vardı belirttim dedim sitede böyle bir açık tespit ettim vs kapatmanızı öneririm diye yolladım mesajı, ben geri dönüş beklemiyordum ama işte geri dönüş oldu;

IP adresini biliyorum seni dava edicem vs tehditler savurdu, IP adresimi bilmesi imkansızdı sebebi ben siteye hiç girmedim sadece sql den bilgilere ulaştım ben normal ziyaretçi olarak gözüküyordum.
Bunun tehditi canımı sıktı admin pass elimde ya girdim tüm öğeleri sildim user bilgilerini değiştirdim siteye giren üyelerin bilgilerini çektim ana sayfaya index şeklinde bastım ondan sonra bir daha açıklı siteleri uyarmakla uğraşmadım :D

En iyisini yapmışsın. Adamı delirtiyorlar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.