Sanal işletim sistemi hakkında (VMware)

Mathers

Üye
25 Şub 2014
146
0
merhaba, ben bugün bilgisayarıma vmware aracılığıyla ubuntu ve windows xp yükledim. artık şüphelendiğim ,keylogger,rat programlarını windows xp'De çalıştıracağım diyelim ki program fake çıktı virüs benim bilgisayarıma bulaştı. o virüs benim ana işletim sistemim olan windows 7'ye de bulaşır mı yoksa sadece sanal işletim sistemim olan windows xp'de mi kalır. windows xp'yi kurarken 40 gblık alan verdim, özel bir c diski oluşturdum adeta yeni bir pc gibi. cevaplarınızı bekliyorum..

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
merhaba, ben bugün bilgisayarıma vmware aracılığıyla ubuntu ve windows xp yükledim. artık şüphelendiğim ,keylogger,rat programlarını windows xp'De çalıştıracağım diyelim ki program fake çıktı virüs benim bilgisayarıma bulaştı. o virüs benim ana işletim sistemim olan windows 7'ye de bulaşır mı yoksa sadece sanal işletim sistemim olan windows xp'de mi kalır. windows xp'yi kurarken 40 gblık alan verdim, özel bir c diski oluşturdum adeta yeni bir pc gibi. cevaplarınızı bekliyorum..

sanalda kalır babacanım:) bulaşsaydı kimse sanal kurmazdı :)babacan:)

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Efendim Aklıma Bir Soru Takıldı Sonuçta Kurbanın Yani Rat Yiyen Kişinin IP Adresi veya Modemine bir yol açılmıyormu Yani Hepsine Hükmetmesi Gerekmiyormu? Ben Pek Anlamam Ama Sagısızlıkta Yapmak İstemem :)

estağfurullah babacanım:) kendi pc den sanaldan rat atarsan eyvallah derim babacanım:) ama benim sanal pc me sen rat atarsan ancak sanal pcme müdahale edersin ana pc ye yapamazsın babacanım:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.