Sanal Numarasından bulunurmuyum?

KarabaKH92

Üye
27 Ocak 2023
105
9
Hocalarım şöyle ki, eğer ben bir kişiye kendi sanal kart numaramı gönderirsem sanal kart bilgilerimden bulunurmuyum? Yoksa bankalar bilgileri anonim mi tutarlar?

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,179
940
Photoshop 🔥
Hocalarım şöyle ki, eğer ben bir kişiye kendi sanal kart numaramı gönderirsem sanal kart bilgilerimden bulunurmuyum? Yoksa bankalar bilgileri anonim mi tutarlar?
Şöyle Diyebiliriz Davalık Bir Durum Olmadan Bulmaları Zor Ama Seni Birisi İllegal Yollar Kullandığın İçin Şikayet Ederse. Evet Bulabilirler ve Bulmaları Hiç Zor Olmaz.

Foxgijenny

Yeni üye
23 May 2022
12
4
Şöyle ister en güvenli ister başka site hepsinin çıkış yeri aynı olmakta birisini seni sanal numaradan tehdit etti diyelim ki cimer'e gir şu saate şu gün şu dijital numara telefon numarası değil bak dijital numara beni bilgilerimle tehdit etti kendi numaranıda yaz de bu dijital numaravbu numaraya yazdı özellikle saati belirt hatta abart de ki anlamadım ama Atatürk'e hakarette etti yarım saate bulutlar kısacası ip adreside değiştirden bulunursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.