Sanal numarayla açtığım Telegram hesabı banlandı

2017 bmw 530i

Yeni üye
26 May 2024
3
0
İyi günler arkadaşlar. Bu forumda yeniyim. Dün Hushed üzerinden +1 Formatlı bir telefon numarası aldım. Telegram hesabı açtım. Açtıktan 4 saat sonra numara banlandı. Sadece haber sayfalarına üye olmuştum ve tehlikeli içerikli sayfalar da değildi. Neden ban yemişimdir? Ban yediğim bilgisayara başka hesap girsem o da ban yer mi yani ip ban mı yedim?
Bir de Telegram hesabı açmak için nereden numara alabilirim. Paralı olacaksa da lütfen pahalı olmasın. Teşekkürler. İyi günler diliyorum.

23 Eki 2023
195
54
İyi günler arkadaşlar. Bu forumda yeniyim. Dün Hushed üzerinden +1 Formatlı bir telefon numarası aldım. Telegram hesabı açtım. Açtıktan 4 saat sonra numara banlandı. Sadece haber sayfalarına üye olmuştum ve tehlikeli içerikli sayfalar da değildi. Neden ban yemişimdir? Ban yediğim bilgisayara başka hesap girsem o da ban yer mi yani ip ban mı yedim?
Bir de Telegram hesabı açmak için nereden numara alabilirim. Paralı olacaksa da lütfen pahalı olmasın. Teşekkürler. İyi günler diliyorum.
O sanal numarayi 1 den fazla kisi kullaniyor olabilir ondan ban yemis olma ihtimalin var.

SiberAslan

Üye
24 May 2024
129
53
Ötüken.
Bendede aynisi oluyor hocam. Telegram guvenlik onlemi almaya baslamis..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.