Sanalcı olma

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Çok yanlış anlamışsınız pardon ben sosyal medya üzerinden hesab kurtarma çalma gibisinden bahsediyordum
Dostum şöyle izah edeyim gerçekten bunlar benim hic ilgimi çekmiyor sanalcı vs. Bunların çoğunun temelinde((genelde)) hackingle alakalı bir şey yok kurtarma tarafı da çalma tarafı da biraz temel hacking kavramları öğrensen çözülüyor Instagram forumlarını iyi kavra ip değiştirme gizleme proxy vb şeylerde ve İngilizce de ustalaş muhtemelen bir lamer hacker her neyse yandex diske atıyor hesap kapatma method 2021 2022 diye ama gerçekten bunun için bilgiye gerek yok azıcık kafanı kullan yeter bir hesap neden kapanır veya nasıl kapanan hesabı geri alırım gibi eleştirel düşün hesap çalma ise gerçekten bir hacker için çocuk oyuncağı herkesin sandığının aksine bu işler çoğunlukla bruteforce veya saçma taktikler ile değil SM ile yapılıyor bir hacker zekidir insanları parmağında oynatabilir ve inan kafası zehir gibidir çoğunun okulu takmadığına bakma :) her neyse biraz SM öğren forumları kullan ve sağlam proxy veya vpn gibi şeyler bul ve kendini birçok kullanıcı gibi göster veya SM yap...

UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR SORUNUN CEVABINI ALDIYSAN ÇÖZÜLDÜYE TIKLAR MISIN :) :)

ankamurat

Katılımcı Üye
24 Eyl 2022
453
186
┌─(root@ankamurat)
Dostum şöyle izah edeyim gerçekten bunlar benim hic ilgimi çekmiyor sanalcı vs. Bunların çoğunun temelinde((genelde)) hackingle alakalı bir şey yok kurtarma tarafı da çalma tarafı da biraz temel hacking kavramları öğrensen çözülüyor Instagram forumlarını iyi kavra ip değiştirme gizleme proxy vb şeylerde ve İngilizce de ustalaş muhtemelen bir lamer hacker her neyse yandex diske atıyor hesap kapatma method 2021 2022 diye ama gerçekten bunun için bilgiye gerek yok azıcık kafanı kullan yeter bir hesap neden kapanır veya nasıl kapanan hesabı geri alırım gibi eleştirel düşün hesap çalma ise gerçekten bir hacker için çocuk oyuncağı herkesin sandığının aksine bu işler çoğunlukla bruteforce veya saçma taktikler ile değil SM ile yapılıyor bir hacker zekidir insanları parmağında oynatabilir ve inan kafası zehir gibidir çoğunun okulu takmadığına bakma :) her neyse biraz SM öğren forumları kullan ve sağlam proxy veya vpn gibi şeyler bul ve kendini birçok kullanıcı gibi göster veya SM yap...

UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR SORUNUN CEVABINI ALDIYSAN ÇÖZÜLDÜYE TIKLAR MISIN :) :)
sm ne kanka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.