Sanırım başım belaya girdi?!?!

8 Kas 2019
202
0
Mezar
Merhabalar. Az önce reklamı yapılan bi siteye girdim ve site ders lerle alakalıydı bende merak ettim girdim fakat doğal olarak kayıtolmak zorunda kaldım ve oldun kayıt olurken tel no e posta isim soyad gibi şeyler isteti ve bende doldurdum ama kendi bilgilerimle değil salladım sonra canlı sohbet vardı bu web sitesinin yardım oporitörü gibi birşeydi bazı sorular sordum ve cevap alamadım bende sinirlendim argo kelime kullandım ve benim IP mim elleride olduğunu söylediler ve bende çıktım acaba bana ne yapabilirler web siteye girerken gizli sekmeden girdim bilmem yararı olurmu ?

SİTENİN ADI İNTEDO KAMPÜS

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Yani açıkçası diğer arkadaşların yorumlarıyla rahatlıyordum kiii siz yazana kadar...

Sokakta birine küfür etmekle aynı şey sizin dile getirdiğinize göre bir hakaret suçu var, karşı tarafın şikayetine bakar. Lakin şöyle bir durum var bununla uğraşacaklarını sanmıyorum eğer ağır hakaret etmemişseniz gözünüzüde korkutmak istemiş olabilirler. Kesin bir şey diyemeyiz.

Son düzenleme:
8 Kas 2019
202
0
Mezar
sende vpn ya da Tor kullansaydın en azından bulmaları uzun sürer ve vazgeçerlerdi

Yok kullanmıyordum.

Sokakta birine küfür etmekle aynı şey sizin dile getirdiğinize göre bir hakaret suçu var, karşı tarafın şikayetine bakar. Lakin şöyle bir durum var bununla uğraşacaklarını sanmıyorum eğer ağır hakaret etmemişseniz gözünüzüde korkutmak istemiş olabilirler. Kesin bir şey diyemeyiz.

Yani açıkçası burası ciddi bir yer olmasaydı yazdığımı açıkça söylerdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.