Şantaja uğruyorum

hasan9

Yeni üye
19 Ocak 2023
10
4
Arkadaşlar merhaba doğru yere mi yazıyorum pek bilmiyorum ama çok yardıma ihtiyacım var birisi yardım edebilir mi ben bir prof. Kulübün altyapisindayim ve kariyerim söz konusu hatta hayatım bir yabancı bana şantaj düzenliyor aynı zamanda öğrenciyim birisi yardımcı olabilirse memnun olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

LexonQ

Yeni üye
15 May 2022
38
20
Arkadaşlar merhaba doğru yere mi yazıyorum pek bilmiyorum ama çok yardıma ihtiyacım var birisi yardım edebilir mi ben bir prof. Kulübün altyapisindayim ve kariyerim söz konusu hatta hayatım bir yabancı bana şantaj düzenliyor aynı zamanda öğrenciyim birisi yardımcı olabilirse memnun olurum.
Polise başvur, eğer sanaldan bir durum ise EGM'ye başvurabilirsin. TurkHackTeam bu konu hakkında bir şey yapamaz. Soğukkanlı ol. Yapman gereken şey EGM'ye başvurman.

EGM İhbar

hasan9

Yeni üye
19 Ocak 2023
10
4
%90 türktür bence sen soğukkanlı olursan pek de bir şey yapamaz korkutma amaç zaten.
Aynen türk iban aldım TR kodlu

Fena pisliğin içine düşmüşsün sen, bilmediğin kişilere nude atmazsın sanırım bu saatten sonra. Ha illa atacağım dersen de yüzün gözükmesin bari :D.
Bunuda tecrübe ettik kral

Polise başvur, eğer sanaldan bir durum ise EGM'ye başvurabilirsin. TurkHackTeam bu konu hakkında bir şey yapamaz. Soğukkanlı ol. Yapman gereken şey EGM'ye başvurman.

EGM İhb
Merkez siber güvenliği arıyorum adamlar açmıyor

ardatorun

Yeni üye
10 Haz 2023
1
0
Kardeşim aynı şey benim başıma geldi muhtelemen aynı kişi rica etsem bana ulaşırmısın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.