◘◘ SAP programı hakkında bilgi......◘◘

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fcf35

Yeni üye
1 Eyl 2009
14
0
arkadaşlar sap yazılımını kullanan varsa ufaktan bi anlatabilirmi basitmi bu sıralar bircok şirket bunu kullanıyo sanırım bi alman markasıymıs...
önceden kullanan kullanmakta olan yada bilgisi olan lutfen biraz bilgiye ihtiyacım var...
şimdiden saolun.......

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
sap 2000 den bahsediyosanız ben kullanıyorum yapı analizinde ve tasarımında kullanılan türkiyedeki bir numaralı program bence ama kullanımı oldukca zor ve zahmetlidir hangi tuş ne işe yara sadece onu ogrenırsenız programın operatoru olmaktan farkınız olmaz ...

fcf35

Yeni üye
1 Eyl 2009
14
0
valla 2000 mı dıılmı bılmıyorum ben bı sırekte baslıcamda kullandıkları prpogrammıs sırket ıcı bılgı transferı mal kabul kontrol urun stok raporlama anlız vs vs vs vs anladın sanırım program zor ama cok ıslev dıyosun yanı ok saol yavuz
varsa puf noktların dıkkat edıcı guzel seylerı ufaktan anlatırsan sevınırım..gercı gormedende verımlı olmaz ama:S:S:S:S:S

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
https://tik.lat/2fKHR

arkadaşım bu siteyi okursan biraz yardımı olucakdır

benimde anladıgım kadarıyla kolay bir program değilki eğitim sertifikası felan alınıyormuş buralardan öğrenmeyle olmaz derim eğer bu alan da çalışıcaksan kurslarına gidip eğitimi alman iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.