Savaşta çaresiz kalsanız.

Çaresiz kalsanız.

• O bıkana kadar beklerim.

Oy: 19 16.0%
  • Kaderime razı olurum kafamı cıkartırım anında ölürüm.

Oy: 1 0.8%
  • Kafamı cıkartırım belki salaktır ıska gecer kacabilirim.

Oy: 7 5.9%
  • Kendi 14 lümle kafama sıkarım.

Oy: 2 1.7%
  • Hareketli hedef sniperci için zordur zig zag yaparak kaçarım.

Oy: 46 38.7%
  • Kendi 14 ümle ona ateş ederim.

Oy: 44 37.0%

• Kullanılan toplam oy
    119

HASAN_45

Katılımcı Üye
6 Ocak 2009
743
0
cyprus
Türk oğlu Türk kaçmaz, kendi silahımla karşılık verirdim, baktım olmuyor esir düşmektense kafama sıkardım.

kukki61

Üye
31 Ocak 2009
69
0
söz konusu vatan ise gersini öenemi yok sonuna kadar savaşır öleceksemde şehit olarak ölürüm

ZebellaH

Katılımcı Üye
17 Haz 2008
934
2
eğer iyi bi sniper ise ne yaparsan yap kesin öldürür.sonuna kadar mücadele ederim.ona ateş ederim

HoLyMaster

Üye
31 Ocak 2009
134
0
zig zagçılar sözüm size :D:D hareketli hedefi vurmak zordur ama vurulmayacağınızda kesin değildir. ben olsam o bıkana kadar bekler(ömrünün sonuna kadar bekleyecek değilya:D), bıkınca 14lüyü çıkarır indirirdim aşşa:D mermilerinide kendi silahıma takardım :D:D:D:D

nasılım_? :D

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Düşünün bir savaştasınız ve köşeye sıkıştınız siz de bir sniper cisiniz merminiz bitti kuytu bi köşede kaldınız kafanızı cııkarsanız düşman sniperci gümlicek ne yaparsınız .
BeN Zİg zag yaparak kacarım

Bir sniperdan zig zag çizerek asla kaçamazsın. Eğer bir sniper varsa karşında , yanında mutlaka bir ileri gözetleyicisi vardır ve mesafe ve hava tahmini yaparak atış için en uygun anı belirtir. Sen nereden biliyorsun diyeceksin ki haklısın; askerde keskin nişancıydım.

Sniperden kaçmak için en iyi yol onun gitmesini beklemektir...

santral_1789

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
372
0
ankara-urfa
Bir sniperdan zig zag çizerek asla kaçamazsın. Eğer bir sniper varsa karşında , yanında mutlaka bir ileri gözetleyicisi vardır ve mesafe ve hava tahmini yaparak atış için en uygun anı belirtir. Sen nereden biliyorsun diyeceksin ki haklısın; askerde keskin nişancıydım.

Sniperden kaçmak için en iyi yol onun gitmesini beklemektir...

helal.......................

HayriBatan

Üye
4 Ocak 2009
75
0
Ben zig zag yapıp kaçardım. Malum erkekliğin 10'da dokuzu kaçmak. :D Gerek yok hiç uğruna ölmeye, ne gerek var birini daha öldüreceğim diye kendimde öleceğim, yaşar daha sonra daha fazlasından acısını çıkartırım. :D

54kanarya54

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
901
0
İstanbul
Yorumlardan anladım ki hiç kimse call of duty oynamamis
Kaskimi çıkarırım bi yerden dal çubuk sopa cali cirpi gibi bir şey bulurum dali kaska takarim az birşey açığa çıkarırım adamda kafamı gordu zanneder boş Kaski vurduğu gibi viiiin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.