Script-İndex İstekleriniz?

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
Arkadaşlar şu sıralar web programlamaya merak saldım.Fake script konusunu iyice anladım ve artık sizin istekleriniz varsa alabilirim.İllaki fake script olacak diye birşey yok:Temalar(blog teması vs.),Scriptler(fake script),İndexler(hack index vs.) isteklerinizi alalım.Ama blog teması vs. isteyen arkadaşlar için söyleyeyim databasesiz yapacam veritabanıyla uğraşmak istemiyorum.

Hadi bakalım gelsin istekler :)

Kralviptr1

Yeni üye
18 Nis 2019
7
0
Istek #1

Iyi günler çalışmalarınızı bilmiyorum ama size zor bir istekte bulunabilirim.

( Www.hainavla.com )

Oyun sitesi bunun gibi bir script yada buna benzer skript yapabilir misin.

Zor oldu biliyorum ☺ belki bir miktar ücret karşılığı

GHOSTEMANE

Üye
17 Nis 2019
58
0
sade arka plani siyah ve uzerinde G H O S T E M A N E yazan bir index yaparmisin? arka planda sari harfler ve rakamlar asagi inecek kolay gelsin

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
İnstagram telif (copyright) script lazım ama kimsede olmayan öm den at okurum.

Fazla kişi kullanırsa site red yiyor

Banada telif scripti lazım Yapabilirmisiniz Aceba Ama Öm den atin Yaparsanız Şimdiden Tşk :)

Dostlarım aşağıdakinin ingilizce halini yapcam uygunmudur? RitimsizTHT Batuhandnz
https://www.turkhackteam.org/instagram/1589873-telif-hakki-instagram-script-serhattht.html

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
Yani oyun dahil zorlamak istemem:/

Komple 1 site yapabilir misin oyun sitesi ama konusu belli sanırım :/

Dostum bu beni aşar aslında yaparım ama veritabanı kullanmak istemiyorum o yüzden kusura bakma.

hocam fake site olacak kısa link koyarak para kazanmak için bi scirpt

Yani mesela minecraft hesap satmak için butona tıklıycak link kısaltma sitesinden hesabamı ulaşcak?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.