/ Script İstekleri THT Özel Konu / 'AdrenaLiN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
ücretsiz çalışan script linklerini atsana para vermeden yapılan scriptler
teşekkür attım konuya

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Moderatör tarafında düzenlendi:

sentinel

Yeni üye
22 May 2007
46
0
İzmir
Csgo lol gibi oyunlar için boost yapmak istiyorum onun için mümkünse php bildiğin var mıdır üstad ve bi olay vardı csgo trade sitesi kuruyordun kullanıcıya 5dolar veriyordun o sana itemi atıyordu fake scriptti mümkünse ingilizce halini bilen varsa link atabilirse çok mutlu olurum.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Csgo lol gibi oyunlar için boost yapmak istiyorum onun için mümkünse php bildiğin var mıdır üstad ve bi olay vardı csgo trade sitesi kuruyordun kullanıcıya 5dolar veriyordun o sana itemi atıyordu fake scriptti mümkünse ingilizce halini bilen varsa link atabilirse çok mutlu olurum.

Dolandırıcılık için istekler yasaktır.

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Hocam shellsiz, hatasız, sağlam İnstagram, twitter ve facebook paneller olursa çok iyi olur. Ayrı yeten THT forumuna özel de bir İnstagram paneli kurulsa gerçekten güzel olur. Bildiğim kadarıyla Mehmetbey isimli bir kişi bunu yapacaktı ama ne durumda bir bilgi yok.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Hocam shellsiz, hatasız, sağlam İnstagram, twitter ve facebook paneller olursa çok iyi olur. Ayrı yeten THT forumuna özel de bir İnstagram paneli kurulsa gerçekten güzel olur. Bildiğim kadarıyla Mehmetbey isimli bir kişi bunu yapacaktı ama ne durumda bir bilgi yok.

Shellsizi geçtik hatasıza gelelim hatasız bir script bulmak zor siz bile ustası olsanız bile hata yapmamak mümkün olmayabilir.
Forum içerisinde shellsiz olarak panel scripti bulabilirsiniz hatasız da vardır umarım.
THT forumuna özel panel kurulamaz çünkü kullanıcıların şifre,telefon,mail gibi özel bilgileri düştüğünden 3. şahıslar tarafından ele geçirilebilir böyle bir riski göze alamazlar.

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Shellsizi geçtik hatasıza gelelim hatasız bir script bulmak zor siz bile ustası olsanız bile hata yapmamak mümkün olmayabilir.
Forum içerisinde shellsiz olarak panel scripti bulabilirsiniz hatasız da vardır umarım.
THT forumuna özel panel kurulamaz çünkü kullanıcıların şifre,telefon,mail gibi özel bilgileri düştüğünden 3. şahıslar tarafından ele geçirilebilir böyle bir riski göze alamazlar.

Teşekkür ederim. Peki var mı sizin bildiğiniz shellsiz bir script ?

'AdrenaLiN İsimli Albayımızın da paylaşmış Olduğu scriptler var. Onlar hakkında bir bilginiz var mı ?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Teşekkür ederim. Peki var mı sizin bildiğiniz shellsiz bir script ?

'AdrenaLiN İsimli Albayımızın da paylaşmış Olduğu scriptler var. Onlar hakkında bir bilginiz var mı ?

Şuanda shellsiz script ; http://www.turkhackteam.org/instagr...-instagram-panel-kurulum-detayli-anlatim.html

Hatalar bulunmakta ek olarak login sorunu kullanılan hostingin lokasyonuna göre login girişinde sorun yaşanabiliyor doğrulama ile giriş yapılıyor.
Başka scriptleri incelemedim şuanlık.

jonier23

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
883
0
Hocam sen scriptleri nasıl kodladığını yani görsel kısmını bi şekilde hallederiz kutulardakileri nasıl txt dosyasına kaydettiğini bi video ile anlatsan hem teşekkür yağar (videoyu teşekkür edenlere atarsan tabi) hemde böyle uğraşmak zorunda kalmazsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.