# SeaDream Yacht Hacked #

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,795
1,994
Gereken Yerde
m9RCVr.png

# SeaDream Şirketi Hacked #

i7ovh1e.png

Şirketin Hesapları

Увійти у Facebook
Login • Instagram

Zone

https://archive.md/PNjyT

4e18ief.png

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,047
841
Луна
Hocam Merhaba, size bir sorum olucak. Bir üyenin Anka Team içinde yer alabilmesi için hangi kriterleri taşıması gerekli. Sizin katılımınız nasıl oldu? Rahatsız ettiysem özür dilerim şimdiden. Merak ettiğim için soruyorum.
Yok cano ne rahatsızlığı anka red team içerisinde bulunmak için temel hacking becerilerin olması lazım yani minimum junior bir hacker kadar eğer yoksa underground time başvuru atman lazım orada eğitim alarak anka time terfi alabilirsin ben ug timden ankaya terfi aldım hızlı terfi için çok aktif olman lazım gövde gösterisinde konu açmaya çalış bu da kendini kanıtlayarak hızlı terfi almanda katkı sağlayacak ug time katılacaksan katılmadan önce sana önerim elinden geldiğince çalışarak bazı açıkları öğren çok üst seviye olmasada admin bypass, sqli, xss, lfi, rfi falan filan bunları öğrenmeye çalış en azından teorik olarak oğren :)

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
112
Düşsüzler Apartmanı
Yok cano ne rahatsızlığı anka red team içerisinde bulunmak için temel hacking becerilerin olması lazım yani minimum junior bir hacker kadar eğer yoksa underground time başvuru atman lazım orada eğitim alarak anka time terfi alabilirsin ben ug timden ankaya terfi aldım hızlı terfi için çok aktif olman lazım gövde gösterisinde konu açmaya çalış bu da kendini kanıtlayarak hızlı terfi almanda katkı sağlayacak ug time katılacaksan katılmadan önce sana önerim elinden geldiğince çalışarak bazı açıkları öğren çok üst seviye olmasada admin bypass, sqli, xss, lfi, rfi falan filan bunları öğrenmeye çalış en azından teorik olarak oğren :)
Anlıyorum, teşekkürler☺️ Tavsiyelerinizi uygulamaya başlayacağım. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.