Secret Code Oyunu Kendi Yapımım

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Merhaba Canlar Bugün Size vbnet İle Yapılmış Olan Programımı Göstereceğim Aslında Bir Oyun Bu Nasıl Hemen Anlatayım Şimdi Programı Açtığınızda Karşınıza 2 tane deaktıf buton ve 1 tane textbox gelecektir textboxun içine renkler yazmalısınız bu Şekilde kodlar programın üstünde belirecek(7 TANE KOD)bu kodları bileştirip textbox a yazdığınız zaman deaktif olan buttonlar açılacak ve orada Olan Butonlara Tıkladığınızda bakın neler göreceksiniz

======================================
Kurallar
-Her Rengin Baş Harfi Büyük Olmalı Doğru:Turkuaz Yanlış:turkuaz
-Renkleri Tahmin Etmek Zorundasınız İnternetten Renk Paletlerine Bakmakda yok Zaten Çok Az Var (7 tane Renk)
- Bunları Tamamlayıp Çözdüğünüzde Bana Özel Mesaj Atın Burada Paylaşmayın
======================================

9gdYor.png

VT:https://www.virustotal.com/tr/file/...225203c0668b810f991fd8e1/analysis/1480686324/

1 tane virüs bulmuş istemeyen indirmez.ama Ne Zamandır Forumdayım Yani Bir İnsan Ailesine Böyle Bir Kalleşlik Yapmaz Bana Güvenebilirsiniz

İndirme Linki:Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

Alın Kullanın
İyi Hackler
İyi Forumlar

Son düzenleme:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Hiç Yorum Atmayın Demedim Sadece Cevabı Buraya Yazmayın dedim Eğer Başaran Olduysa Başardım Özel Mesaj Attım Gibisinden Yorumlar Atsın

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Fotoğraf koymalısın , kullanıcılar ne indirdiklerini bilmeliler . Ve daha iyi programlar beklerim senden :) Yardıma ihtiyacın olduğunda bana danış .

ByCha

Üye
24 Ara 2015
249
0
başarılı olmuş ama ben dayanamayıp kodları inceledim.

bir de büyük küçük harf duyarlılığı eklemelisin.

yinede ellerine sağlık.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Fotoğraf koymalısın , kullanıcılar ne indirdiklerini bilmeliler . Ve daha iyi programlar beklerim senden :) Yardıma ihtiyacın olduğunda bana danış .

Anlaşıldı Komutanım Hemen Konuma Ekliyorum,Daha İyileride Mevcut Ancak THT ye Eklemedim En kısa Zamanda Ekleyeceğim

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
başarılı olmuş ama ben dayanamayıp kodları inceledim.

bir de büyük küçük harf duyarlılığı eklemelisin.

yinede ellerine sağlık.

Teşekkür Ederim Komtanım Ancak Büyük Küçük Harf Duyarlılığını eklemeyi Unuttuğumu Ben Bu Programı THT ye Yükledikten Sonra Fark Ettim =( Maalesef

Birde Kodları İnceledim Dediniz Ben 2 Gündür Nasıl Yapılıyor Öğrenmeye Çalışıyorum Nasıl Yapıldığını Söyleme İmkanınız Varmı

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
daha iyisini bekliyorum senden :) biraz basite kaçmış biraz saran şeyler yapmaya çalış :))

Haklısınız Komutanım Basit Olmuş Ancak Ben Bunu THT ye Yükleyeceğimi Bile Tahmin Etmemiştim Yükleyeceğimi Bilsem Ben Komutanlarımı Üzermiyim Hiç Tema Bile Eklerim,Tekrardan Özür Dilerim Ve Daha İyiyleri İçin Beklemede Kalın Diyeceğim Komutanım

Mustafa Akkaya

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,478
0
Ceres
oynamadım ama Deep Web simülatorü tarzı bir oyun sanırım bu arada birazz görünüşe önem versen daha iyi olabilir.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
oynamadım ama Deep Web simülatorü tarzı bir oyun sanırım bu arada birazz görünüşe önem versen daha iyi olabilir.

Özenme için Özür Dilerim Komutanım =( Ancak Haklsısınız Bazkı Renkler Yazarak MD5 Şeklinde Encrypt Edilmiş Bir Kelimeyi 7 ye böldüm Sizde Bunları Hepsini Toplayıp MD5i Buluyorsunuz Ve Sonra Onu Çözüyorsunuz

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Hayır daha çok benzeme olsa daha eğlenceli olur bence :D

Sanırım Oyunu Oynadınız Komutanım Bir Önceki Programımdada Beni Uyarmıştınız Bu 2 Oldu En sonunda Sizden Güzel Bir Azar Yiyicem Sanırım QWeQWeqweQEWQ

Eğer Oynamadıysanızda Oynamanızı Tavsiye Ediyorum Belki Biraz Basit Ama Emek Verdim En Azından Bunun İçin Oynayın

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
dostum o büyük harf sorunu için string'in sonuna ToLower(); yaz :) böylelikle isterse capslock açık yazsın kullanıcı sorun olmaz. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.