Şehitler İçin Operasyon Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Ülkenin durumu ortada arkadaşlar elimizden dua etmek ve böyle operasyonlarla ses getirmek dışında birşey gelmiyor. 1-2 Site demeden hack yapabilen herkes destek sağlarsa sevinirim. Hack bilmeyenler WebServer Güvenliğindeki konuları okuyup öğrenebilirler.

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Site hacklerken dikkat edelim arkadaslar paylasagım fotografda Türk Devletlerinin bayrakları yer almaktadır bu devletlerin olmamasına özen gösterelim.

QlOA1V.jpg

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Lütfen Duyarlı Olalım Canlar

Pmlerde zone göremiyorum arkadaşlar , bu kadar mı ilginiz ?

Bakın Güzel Kardeşlerim Size Söylemek İstiyorum Hani Ülkemizin Durmu Malumunuz Her Güne Şehit Haberleriyle Uyanıyoruz Bunu Sizde Biliyorsunuz Tepkiler Çığ Gibi Ve Bizde TurkHackTeam.Org olarak Şehitlerimizin Adına Site Hackleme Operasyonu Yaparak Tepkimizi Göstereceğiz Bunu Bir Borç Bilirim Ben Kendime Kendi Açımdan Anlatayım Sizlere Madem Ben Bilgisayar Başındayım Elimden Dua Etmek ve Göz yaşı dökmek dışında birşey gelmiyor o zaman tepkimi bu şekilde göstereceğim ben Diyorsunuz Ya Bu Siteleri Hackleyince terörmü Bitiyor Doğru Bitmiyor Ama Biz Bir Aile Olarak Tepkimizi Gösteriyoruz Sizinde Bu Tepkiye Elinizden Geldiği Kadar Destek Olmanızı İstiyorum Kendi Adıma Sizden Rica Ediyorum Elinizden Ne Kadar Geliyorsa Gelsin 1 site dahi olsa Veteran 7 Komutanımıza Özel Mesajdan Bildirin 1 site atsam bana gülerler diye bir düşünce geçmesin aklınızdan canlar tepkinizi koyun ortaya Bu Operasyon çok mühim canlar ayrıca TurkHackTeam Yetkilileri Alçak Gönüllüğünü Ortaya Koyarak Başarılı Olan Siz Değerli Arkadaşlara Saldırı Timlerine Değerlendirilme Şansı Veriyor Bu Siber Ordularda Yer Almak İsteyenler için Kaçınılmaz Bir Fırsat Lütfen Canlar Lütfen Dostlarım Lütfen Değerli Kardeşlerim Elinizden Ne Geliyorsa Yapın Sizlerin Tavsiyemi Dikkate Alacağınızı Düşünüyorum Ve Hepinizin Gözlerinden Öpüyorum Yüce Rabbim Yar ve Yardımcımız Olsun Herkese Hayırlı Akşamlar ve İyi Çalışmalar Diliyorum.

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez !

Son düzenleme:

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Arkadaslar Blackleonx' hakli.Kesinlikle 1 siteden ne olur atsam ne atmasam ne gibi dusunmeyin.Sizin gibi dusunen 100 kisi olsa 100 site eder.Lutfen 1 site 3 site 5 site bir seyler yapmaya calisin.Once Allah'a dua ediyoruz artik son bulsun diye ama elimizden bir seyler daha gelebilir.Ben eminim siz 1 site atsaniz dahi Veteran hocam sizinle gurur duyacaktir.Allah yardimcimiz olsun.Kolay gelsin arkadaslar.

Son düzenleme:

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Black Leonx çok çok haklısın :) şahsen ben koyde yasiyorum netim yavaş ama online olduğum sürece site hacklemeye çalışıyorum 1 site olsun benim için sıkıntı yok :) bunu yapamayanlar da var

seker156

Üye
22 Eki 2011
185
0
Hack yapmayı biliyor olsam bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım, sonuçta duanın yanında bişiler yapmak da lazım. Başarı sadece dua ederek yada sadece çalışarak gelmiyor. Bu işte yardımcı olan arkadaşlara kolay gelsin inşallah muvaffak olursunuz. Allah yardımcınız olsun.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Hack yapmayı biliyor olsam bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım, sonuçta duanın yanında bişiler yapmak da lazım. Başarı sadece dua ederek yada sadece çalışarak gelmiyor. Bu işte yardımcı olan arkadaşlara kolay gelsin inşallah muvaffak olursunuz. Allah yardımcınız olsun.

Ne güzel düşünüyorsun kardeşim.E sen de destek ver o zaman.İnan zor değil.Amacın hack öğrenmek değilse de en azından brute force öğren.Öğrenmen birkaç saatini alır.Sen de 1-2 site olsa da destek olursun hem bununla gurur duyarsın hem de elinden bir şeyler gelmiş olur :) Yanlış mıyım güzel kardeşim :)

Son düzenleme:

seker156

Üye
22 Eki 2011
185
0
Bilgisayarımı düşürdüğüm için hdd sini bozmuştum şu anda yenisini aldım win7 yükleniyor. İşler hallolunca başlamayı düşünüyorum. Yeniden emeği geçen arkadaşlara kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.